الناز شاکردوست کیومرث پوراحمد را افشا کرد کارگردانی که خودکشی کرده بود

الناز شاکردوست کیومرث پوراحمد را افشا کرد کارگردانی که خودکشی کرده بود

الناز شاکردوست که در فیلم و سریال با مرحوم کیومرث پوراحمد همکاری داشته بود درباره ایشان افشاگری کرد که برای علاقمندان به حوزه سینما میتواند جالب باشد.

الناز شاکردوست کیومرث پوراحمد را افشا کرد کارگردانی که خودکشی کرده بود

الناز شاکردوست کیومرث پوراحمد را افشا کرد

الناز شاکردوست بازیگر سینما در اینستاگرام نوشت:

“پدر سینمایی ام امروز خود به زندگی اش پایان داد!  همیشه گفته بود که دوست ندارد مرگ برای زندگی اش تصمیم بگیرد، دوست داشت خودش سکانس پایانی زندگی اش را کارگردانی کند و کات! در نامه آخرش نوشت: از مرگ نمی ترسم، من می شناختمش… واقعاً نمی ترسید از هیچ چیز نمی ترسید مثل برداشت این سکانس از من در اولین فیلم سینمایی کارنامه ام در آن سال ها”

گفتنیست یکی از عکس های کیمورث پوراحمد در فضای مجازی منتشر شده که دختر ایشان به آن واکنش نشان داده است نوشته:

لطفا،  به پخش شدن این عکس دامن نزنید دامن هم میزنید برای ما نفرستید.

این داغ رو به قلب عزیزان من سنگین تر نکنید اگر اسم شما دوسته…این عکس هست اما اگه اشکال نداره ما علاقه ای به دیدنش نداریم.

روز گذشته بود که انتشار خبر فوت کیومرث پوراحمد کارگردان برجسته و نام آشنای سینمای ایران و البته نویسندهِ شناخته شده، بسیاری را شوکه و جامعه هنری و علاقمندان هنر هفتم را مبهوت کرد.

بهتی که از همان ساعات اولیه با اما و اگرهایی روبرو شد و نهایتاً تنها چند ساعت بعد، دستاویزی شد برای شیطنت‌های رسانه‌ای؛ آنهم با عاریه گرفتن برخی لغات زیبا و دلنشین جهت پوشاندن واقعیتی هولناک، واقعیتی که مثل سنگ حباب شیشه‌ای سبک زندگی گروهی خاص را شکست.

با پایان یافتن جنگ پوراحمد دوباره همکاری‌اش را با تلویزیون از سر گرفت و مجموعه قصه‌های مجید را برای سیما ساخت و از دل این مجموعه تلویزیون سه فیلم سینمایی موازی با محوریت کاراکتر کاراکتر «مجید» ساخت و این سه فیلم گیشه بسیار موفقی داشتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *