امتحانات نهایی بعد از تعطیلات عید فطر 99 + جزئیات کامل

امتحانات نهایی بعد از تعطیلات عید فطر 99 + جزئیات کامل را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

معاون آموزش و پرورش اعلام کرده که امتحانات نهایی بعد از عید فطر برگزار خواهد شد

امتحانات نهایی بعد از تعطیلات عید فطر 99

ایشان درباره برگزاری امتحانات نهایی گفت امتحانات پایه دوازدهم و شاخه نظری و همچنین کار و دانش و فنی حرفه ای به شکل حضوری برگزار خواهد شد و دانش آموزان باید حتماً با کارت ورود به جلسه به شکل حضوری حاضر شوند

ایشان همچنین افزود که آموزش های تلویزیونی و مجازی در حال حاضر دایر بوده و همه کتاب های درسی آموزش داده شده است

امتحانات نهایی بعد از تعطیلات عید فطر 99 + جزئیات کامل

وی افزود: برای اعلام زمان برگزاری امتحانات نهایی منتظر تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم اما تصمیم گرفته شده است و به احتمال زیاد بعد از پایان ماه رمضان و تعطیلات عید فطر امتحانات نهایی را برگزار خواهیم کرد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ دانش‌آموزان پایه دوازدهم در شاخه نظری با توجه به اینکه آموزش تلویزیونی و مجازی در حال ارائه است، تمام محتوای کتاب‌های درسی را فرا می‌گیرند اما ممکن است در برخی موارد تمام کتاب را مطالعه نکرده باشند بنابراین در امتحانات نهایی شاخه نظری 80 درصد کتاب درسی مبنا است و 20 نمرده دارد.

وی بیان کرد: از آن جهت که آموزش‌های متنوعی توسط معلمان در فضای مجازی ارائه شده است برای یک پنجم پایانی کتاب 4 نمره انتخابی در امتحانات نهایی داریم که در صورت علاقه‌مندی دانش‌آموز می‌تواند جایگرین 4 نمره از آن 80 درصد شود اما اگر فردی بر 80 درصد متمرکز شده است و یادگیری را براساس ان انجام داده می تواند کل 20 نمره امتحانات نهایی را از آن دریافت کند.

کمرئی در شبکه خبر با اشاره به اینکه جلسات متعددی با سازمان سنجش داشتیم و در نهایت روی 80 درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم برای کنکور به صورت شفاهی توافق کردیم، متذکر شد: به صورت مکتوب نیز تبادل اطلاعات خواهیم کرد و اعلام نهایی با سازمان سنجش است، زمان کنکور نیز حداقل 20 روز بعد از پایان آخرین امتحان نهایی است.

به گزارش تسنیم، کمرئی پیش از این نیز درباره چرایی تأکید وزیر آموزش و پرورش برای به پایان رساندن کامل کتاب‌های درسی گفته بود: آنچه وزیر آموزش و پرورش بر آن اصرار دارد استمرار آموزش تا پایان محتوای کتابهای درسی است نه ارزیابی و آزمون! برای امتحانات بر اساس آموزشی که برای معلمان مسجل شده است و آن را انجام داده‌اند، اقدام خواهد شد، هنوز در حال آموزش هستیم و نمی‌توانیم درباره حجم آموزشی صحبت کنیم اما باید به کفی که یقین حاصل کنیم تمام دانش‌آموزان آن محتوا را دریافت کرده‌اند، توافق کنیم.

منبع تسنیم

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *