بیوگرافی امید نعمتی و همسرش خواننده گروه پالت

بیوگرافی آقای امید نعمتی از خواننده های ایرانی را به همراه عکسهای شخصی و سوابق هنری و آهنگ و تشکیل گروه پالت و همکاری و همسر شقایق صادقیان را به همراه خوانندگی ایشان در تیتراژ سریال لیسانسه ها تا فوق لیسانسه ها را در مجله شبونه بخوانید.

امید نعمتی | بیوگرافی و عکس های اميد نعمتي و همسرش شقایق صادقیان خواننده گروه پالت

بیوگرافی امید نعمتی

آقای امید نعمتی از آهنگسازان و خواننده های ایرانی در هفدهمین روز از فروردین ماه سال ۱۳۶۳ در شهر تهران متولد شده است.

تحصیلات امید نعمتی

آقای نعمتی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی می باشد .

امید نعمتی | بیوگرافی و عکس کودکی امید نعمتی خواننده گروه پالت

آغاز فعالیت امید نعمتی از کودکی

وی از همان دوران کودکی هم به موزیک علاقه داشت و در آن زمینه کار می کرد که باعث شد.

آواز خواندن و ساز زدن را در نزد اساتید مختلف یاد بگیرد و روند کار خود را ادامه بده و از همان اول با حضور در کلاسهای آواز توانست آواز سنتی را یاد بگیرد و یاد بگیرد و علل موفقیت خود در این زمینه را از علاقه اش از دوران کودکی می داند.

ماجرای حرف نزدن تا سه سالگی

امید نعمتی در کودکی تا سه سالگی حرف نمی زد و باعث ناراحتی و نگرانی خانواده و فامیل بود تا اینکه روزی یکی از اعضای فامیل با خوردن تخم کفتر به او توانست شروع به خواندن آهنگ کند اهنگی به نام هرکسی کسی دارد یار نو رسی دارد که این از خاطرات جالب و مهم ترین خاطره در دوران بچگی ایشان می باشد.

بیوگرافی امید نعمتی و همسرش شقایق صادقیان + تصاویر

سبک خوانندگی امید نعمتی

سبک خوانندگی و موسیقی ایشان تلفیقی می باشد و  به عنوان خواننده گروه موسیقی پالت فعالیت میکند و مدتی نیز با گروه‌های دنگ شو همکاری ویژه داشته است ساز تخصصی ایشان گروه دف و سازهای کوبه ای نام دارد‌

تاسیس گروه موسیقی پالت

تاسیس گروه موسیقی به اسم پالت تعریف کرد روزهای اول یکم اتفاقی دور هم جمع شدیم و من روزبه اسفند مزاج وقتی دانشجو بودیم تلاش می‌کردیم جوان تر بودیم توی فضای دانشگاه فعالیت های مختلفی در زمینه موسیقی و تئاتر داشتیم یکی دو نفر از ما جدا شدند

ولی ما همچنان به کارمان ادامه دادیم و وقتی کار خود را به طور حرفه‌ای شروع کردیم تصمیم گرفتیم که ماشین یکی از بچه‌ها را بفروشیم و هزینه آن را به پرداخت استودیو بدهیم

روزهای اول بیشتر کار ما تجربی بوده تجربه صدای صدای نو را کشف می‌کردیم تا اینکه یه روز در جشنواره هنرهای تجسمی گروه ما را دعوت کردند تا در روز اختتامیه اجرا داشته باشیم که هیچ وقت صبح بیدار نمی شدیم بلند شدیم ۳۴ تا آهنگ را انتخاب کردیم و برای جشنواره فرستادیم از آن زمان کارمان را جدی تر پیگیری کردیم.

اجرا در خیریه محک

اجرا برای جشنواره هنرهای تجسمی به اجرای خیریه محک رفت و آنجا با استقبال بسیار عموم مردم روبرو شدیم و اصلاً فکرشم نمیکردم که اجرای آن برای مردم انقدر جالب باشد و هسته اصلی موسیقی ما در خیریه محک شکل گرفت‌‌.

امید نعمتی | بیوگرافی و عکس های امید نعمتی و همسرش شقایق صادقیان

بیوگرافی گروه پالت به عنوان یک گروه موسیقی

گروه پارس برای نمایشی به عنوان روایت ناتمام یک فصل معلق ساخته هومن سیدی که در سال ۱۳۹۱ به روی سن رفت آهنگ ساخت و پس از آن آهنگی به نام والس شماره ۱ را انتشار داد آلبوم آقای بنفش را در شهر کتاب مرکزی انتشار داد که توانست در این آلبوم با استقبال بسیار زیادی از مردم مواجه شود

و چند ماه بعد در فیلمی به نام ماهی و گربه ترانه ای به اسم نام باد ما را با خود خواهد برد را اجرا کرد و پس از آن با فعالیت در زمینه کنسرت در ایران و تورهایی مانند اروپا و آمریکا حضور یافت و آلبوم این گروه شهر من بخند نام دارد که دارای ۱۲ قطعه در بیست و ششمین روز از اردیبهشت ماه سال ۹۴ انتشار یافت

خواننده این گروه آقای امید نعمتی به هم همراه داریوش آذر نوازنده کنترباس پالت سابقاً در گروه دنگ شو و نیز فعالیت کرده و با آواز سنتی آشنایی ویژه را داشتند‌

اجراهای گروه پالت

گروه پارک تا کنون توانسته در شهرهای مختلف کشور ایران کنسرت های بسیار جالب را برپا کنند این گروه همچنین در سال ۱۳۹۲ کنسرت ها را در کشورهای خارجی مانند پاریس کلن میلان استردام نیز اجرا کرد.

از مجموعه آلبوم ها و آثار گروه پالت می‌توان به آقای بنفش در سال ۱۳۹۲ و شهر من بخند درسال ۱۳۹۴ اشاره کنیم‌

ازدواج امید نعمتی

امید نعمتی خواننده گروه پالت و همسرش شقایق صادقیان

ایشان با خانم شقایق صادقیان که یکی از هنرمندان در زمینه عرصه موسیقی می باشد وارد زندگی مشترک شده است.

بیوگرافی شقایق صادقیان

خانم صادقیان از هنرمندان عرصه موسیقی می باشد و به عنوان نوازنده فلوت فعالیت می‌کند وی در سال ۱۳۶۶ در شهر تهران متولد شده و جزء دانش دانش آموختگان رشته نوازندگی می باشد ، وی برای ادامه تحصیلات خود به کشور اتریش رفت و در رشته نوازندگی در کنسرواتوار شهر اینسبروک تحصیلات عالیه خود را ادامه داد.

آغاز فعالیت شقایق صادقیان

وی از سن ۹سالگی هنر موسیقی را در نزد استاد ناصر رحیمی یادگرفته است و سپس در سال ۱۳۸۴ با ورود در دانشگاه هنری در گرایش نوازندگی ساز  جهانی شد و توانست درکنار اساتید برجسته مثل آقای محمد علی لقا و آذین موحد حضور یافت.

شقایق صادقیان سابقه فعالیت در گروهای آواز تهران به عنوان خواننده ی آلتو و حضور در فستیوال متعدد  بین الملی و کسب مدال های طلا و نقره در کشورهای مثل ایتالیا ، اسپانیا ، چین ، کره ، همچنین نوازندگی ارکسترهای متعدد را در کارنامه شخصی خود دارد.

وی همکاری خود را در زمینه ارکستر مدرن به نام یار آوا در سال ۱۳۸۹ شروع کرده است و به عنوان نوازنده و سولیست در اجرا های مختلف حضور داشته است.

ماجرای جالب خواننده شدن امید نعمتی و همسرش خواننده تیتراژ سریال فوق لیسانسه ها

خواننده تیتراژ سریال لیسانس ها چه کسی است؟

امید نعمتی با خواندن تیتراژ سریالی بنام لیسانس ها به اسم قطعه نا تمام به شهرت دست یافت .

نعمتی تیتراژ سریال لیسانسه ها را از فصل اول تا فوق لیسانه ها را برعهده دارد.

به علاوه بر حرفه ای موسیقی به هنر نقاشی نیز علاقه ویژه دارد اما در نهایت خوانندگی و موسیقی را انتخاب کرد و در کار خود موفق شد.

جوایز امید نعمتی

آقای امید نعمتی توانستن دیس بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی و تجربی را به انتخاب کارشناسان برای عنوان آلبوم تمام ناتمام از چهارمین دوره جشن موسیقی و تندیس بهترین تیتراژ از نظر مردم برای قطعه‌ای به نام ناتمام در برنامه سه ستاره در سال ۱۳۹۶ را از آن خود کند.

همسر امید نعمتی خواننده تیتراژ لیسانسه ها چه کسی است؟ + تصاویر همسرش شقایق صادقیان

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *