بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست و الان کجاست +بیوگرافی

بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست و الان کجاست +بیوگرافی

بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست

کاوه کاویان بازیگر نقش امیرحسین در فیلم سینمایی مجردها میباشد که در سال 1383 در این فیلم بازی کرد کاوه کاویان متولد دهه 50 بوده و در فیلم هایی همچون برگ برنده و بوتیک و چهره به چهره بازی کرده است اما فیلم مجرد ها مهمترین فیلم این بازیگر محسوب میشود که در کنار محمدرضا فروتن و الناز شاکردوست بازی کرد.

بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست و الان کجاست +بیوگرافی

بیوگرافی

کاوه کاویان از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون میباشد که در دهه 50 به دنیا آمده و از سال 1383 وارد عرصه بازیگری حرفه ای شده است.

این هنرمند به نظر میرسد که از ایران مهاجرت کرده باشد چرا که دیگر خبری از او در سینما و تلویزیون نشده است.

سوابق

اولین سریالی که کاوه کاویان در آن بازی کرد سریال کتابفروشی هدهد است که با هنرمندانی همچون افسانه چهره آزاد ، دلارام مستوفی ، راضیه برومند و علیرضا اوسیوند همبازی بود.

بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست و الان کجاست +بیوگرافی

کاوه کاویان نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1382 در فیلم برگ برنده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال کتابفروشی هدهد، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای کاوه کاویان محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فریبرز عرب‌نیا، باران کوثری، آتیلا پسیانی و مهرانه مهین‌ترابی را تجربه کرد.بازیگر نقش امیرحسین در فیلم مجردها کیست و الان کجاست +بیوگرافی

کاوه کاویان در سال 1385 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم کاوه کاویان در این سال، بازیگری در فیلم ارتفاع 6/45 به کارگردانی سیامک شایقی و سریال کتابفروشی هدهد به کارگردانی مرضیه برومند محسوب می‌شود.

زمانی که بازی در این فیلم به من پیشنهاد شد فکر کردم با کارهای که قبلا در سینما داشتم ، متفاوت است. شخصیت پردازی پلیس و یا کارگاه داستان در این فیلم به شکلی بود که پلیس در انتهای آن به طور کامل موفق نمی شود به همین دلیل این موضوع باعث شد بازی در این شخصیت برایم جالب باشد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *