سقوط و انفجار در شهریار اندیشه امشب پنجشنبه 26 بهمن 1402

فیلم انفجار در شهر قدس و شهریار و اندیشه امشب پنجشنبه 26 بهمن 1402

امشب پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ انفجار شدید در منطقه اندیشه شهریار روبه روی پارک دانشجو  رخ داد که باعث قرمز و زرد شدن و روشن شدن آسمان شد حتی اسمان شهر قدس ، شهریار ، فردیس و اندیشه کاملا برای چند ثانیه روشن شد.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید گلی کانی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حریق در یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی اظهار کرد: ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه در شهرقدس صدای یک انفجار مهیب شنیده شد و به محض ایجاد این انفجار پیگیری‌های لازم انجام و مشخص شد حادثه ناشی از وقوع حریق در مخازن شیمیایی یک شرکت خصوصی تولید مواد شیمیایی بوده است.

گلی کانی گفت: به هیچ عنوان صدای انفجار مربوط به مسائل امنیتی نبوده و فقط موضوع حریق مطرح است.

وی با بیان اینکه این حریق در مخازن یک شرکت خصوصی تولید محلول‌های شیمیایی رخ داده است، افزود: این حادثه به علت اخلال در فرآیند خط تولید به وقوع پیوسته است.

فرماندار قدس عنوان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته در کوتاه‌ترین زمان آتش نشانی‌های قدس، شهریار، فردیس، استان البرز و تهران بزرگ وارد صحنه شدند و در حال اطفای حریق مخازن هستند.

گلی کانی بیان کرد: باقی مانده آتش سوزی بوسیله سیستم‌های اطفا حریق در حال اطفا و بحران مدیریت شده و هیچ تلفات جانی نداشته ایم.

سقوط و انفجار در شهریار اندیشه امشب پنجشنبه 26 بهمن 1402

به گفته شاهدان عینی ساعت 17:20 دقیقه آسمان شهریار و فردیس و اندیشه برای چند ثانیه کاملا روشن شده و دود غلیظی در منطقه هفت جوی شهریار بلند شده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *