اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویم

نت‌بلاکس، سازمان غیردولتی ناظر بر اینترنت جهانی، با اشاره به قطعی شبکه‌های اجتماعی جهانی باقی‌مانده در ایران، این رقم را برای خسارت ناشی از قطعی اینترنت اعلام کرده است. ۳۰ شهریور ابتدا اینستاگرام و سپس واتساپ به دستور شورای عالی امنیت کشور برای کاربران ایرانی فیلتر شدند. این شبکه‌ها پس از فیلتر شدن تلگرام، پلتفرم‌های دردسترس کسب و کارهای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی بودند که با توجه به شرایط اقتصادی کشور، بسیاری را برای کسب درآمد در خود جای داده بودند.

حالا کسب و کارهای ایرانی در فضای مجازی برای دسترسی به همین اپلیکیشن‌ها هم نیازمند فیلترشکن شده‌اند. امکانی که دردسترس همگان نیست.

پادرو به‌تازگی در گزارشی اعلام کرده بود بیش از یک میلیون شغل به واسطه اینستاگرام در ایران وجود دارد و بازاری بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان در سال را ایجاد کرده است. نوین‌هاب هم در گزارش سالانه خود یک میلیون و ۷۰۰ هزار کسب‌و‌کار در اینستاگرام برآورد کرده بود و آمارهای مرکز آمار می‌گویند درآمد حدود ۱۰ میلیون نفر به اینستاگرام وابسته است. همچنین کسب و کارهای بسیاری به صورت بومی و خانگی اداره می‌شوند که ازطریق اینستاگرام و واتساپ با بازار در ارتباط اند و می‌توانند مشتریانی برای کالاها و خدماتشان پیدا کنند و با آن‌ها در ارتباط باشند.

اینترنت موبایل در ایران قطع شد (مهر 1401) اینترنت کی وصل میشه؟

اینترنت موبایل در ایران قطع شد (مهر 1401) اینترنت کی وصل میشه؟ جزئیات قطعی اینترنت موبایل در ایران را در این صفحه ببینید.

اینترنت موبایل در ایران قطع شد

در اواخر شهریورماه اسال جاری به دلیل برخی از ناآرامی ها و اعتراضات در شهرهای کشورمان دولت تصمیم گرفت که اینترنت بین الملل را برای سیم کارتها قطع کند و اینترنت ملی را ارائه دهد فعلا اینترنت خانگی از جمله adsl قطع نیست و فقط برای موبایل ها قطع میباشد.

در حال حاضر دسترسی به سایت هایی که سرور انها در داخل ایران قرار دارد امکانپذیر است اما سایت ها و اپلیکیشن هایی که سرور آنها در خارج از کشور قرار دارند در ایران غیرفعال شده است بدیهیست که واتساپ و اینستاگرام یا فیلترشن ها نیز چنین اتفاقی برایشان رخ داده است.

اینترنت کی وصل میشه؟

درباره اینکه اینترنت چه زمان وصل خواهد شد تصمیم گیرنده مسئولین امنیتی کشور هستند به حال زیاد زمانی که اعتراضات به پایان برسد اینترنت نیز وصل خواهد شد.

در آبان 98 نیز چنین اتفاقی برای اینترنت رخ داد و و اینترنت موبایلی و خانگی به صورت کامل قطع شده بود و اینترنت ملی ارائه میشد.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویم

آیا اینستاگرام فیلتر شده است؟

پاسخ مثبت است از 30 شهریور 1401 دسترسی به اینستاگرام در داخل ایران مسدود شد و این اپلیکیشن پرطرفدار برای همیشه فیلتر شد.

چطوvی وارد اینستاگرام و واتساپ شویم

به دلیل محدودیت کامل پهنای باند برای سرورهای خارجی در داخل ایران دسترسی به اپلیکیشن های اینستاگرام و واتساپ امکان ورود به این پیام رسان ها مسدود شده است امکان پذیر نیست.

چرا گوگل باز میشود اما اینستاگرام و واتساپ باز نمیشود؟

تنها سایت خارجی که در ایران باز میشود گوگل است که هیچ کار دخالتی در اغتشاشات ندارد و مردم سرفا جستجوهای خود را انجام میدهند.

کاهش پهنای باند برای گوگل صورت نگرفته است چرا که بسیاری از اپلیکیشنهای ایرانی در بستر سرویس های گوگل فعالیت میکنند مثل اپلیکیشن های مسیریاب برای تاکسی های اینترنتی و …

فیلترشکن ها ا کار افتاده اند

همانطور که عرض کردیم به دلیل محدودیت کاهش پهنای باند اینترنت بین الملل همه فیلترشکن ها نیز امکان اتصال نخواهند داشت و کاربران نمیتوانند با انها نیز کانکت شوند.

به هر حال محدودیت های اجرا شده از ساعت تا نیمه های شب ادامه دارد و صبح ها تا بعداز ظهر محدودیت ها کمتر میشود.

بدون شک بعد از آرام شدن جو کشور و پایان رسیدن اعتراضات خیابانی محدودیت ها برداشته خواهند شد.

همچنین مجلس و وزارت ارتباطات به دنبال اجرا کردن اینترنت ملی هستند.

وزیر ارتباطات در مصاحبه تلویزیونی گفت: فعالیت سایت‌ها و پیام‌رسان‌های داخلی به مانند قبل ادامه دارد و هیچ‌گونه کندی و یا قطعی وجود ندارد.

قطعی اینترنت ادامه دارد

بهسایت خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت:اینترنت از غروب روز گذشته قطع شده و این قطعی اینترنت همچنان ادامه دارد.

اینترنت از غروب روز گذشته با قطعی سراسری روبرو شده و همچنان این قطعی ادامه دارد. گفته می شود این قطعی در اینترنت های همراه به وجود آمده و اینترنت های خانگی قطعی ندارند.

گویا اتفاقات و خشونت های دو روز گذشته در کشور باعث شد از غروب روز گذشته ابتدا در برخی مناطق و سپس به صورت سراسری اینترنت قطع شود و همچنان این قطعی ادامه دارد.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویم

: اینترنت موبایل برای سومین بار در ایران مختل شده است؛ همزمان با گسترش اعتراض‌ها در ایران، داده‌های زنده نشان‌دهنده قطع سراسری ارتباط در اپراتور اول سرویس‌دهنده‌های موبایل در ایران است.
ایران از چند روز پیش و با فراگیر شدن تظاهرات سراسری مردم، شبکه اینترنت را مختل کرده و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و واتس‌اپ را قطع کرده است. نت‌بلاکس که یک گروه نظارت بر اینترنت است و قطع و اختلال شبکه‌ها را تحت نظارت دارد، نوشته است که خدمات اینترنتی در بخش‌هایی از استان کردستان از روز دوشنبه به این سو کاملا قطع شده و علی‌رغم وصل موقت خدمات اینترنت موبایل در صبح دوشنبه، دسترسی به پلتفرم‌های آنلاین محدود شده‌ و کاربران ایرانی برای سومین روز متوالی از ارتباط محروم شده‌اند.

با این حال هنوز مسئولان در خصوص این موضوع واکنشی نشان نداده اند و همچنین وزیر ارتباطات تاکنون از زمان وصل شدن اینترنت و اینکه این محدودیت ها و قطعی اینترنت تا کی ادامه خواهد داشت، اطلاعی نداده است.

 • فیلتر شدن اینستاگرام و واتساپ تا چه زمانی ادامه دارد؟

اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا اینستاگرام و واتساپ برای همیشه فیلتر شدند یا این یک تصمیم موقتی است؟ امروز خبرگزاری‌ها اعلام کردند که شورای امنیت به خاطر مسائل امنیتی دستور فیلتر شدن اینستاگرام و واتساپ را صادر کرده است. از سوی دیگر، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم روز گذشته در رابطه با محدودیت‌های اعمال شده در اینترنت گفت به دلیل مسائل امنیتی و برخی از بحث‌هایی که در این روزها وجود دارد، ممکن است گاهی محدودیت‌هایی توسط دستگاه‌های امنیتی اعمال شود که در شرایط کنونی طبیعی است.

با توجه به این صحبت‌ها این احتمال وجود دارد که پس از آرام شدن شرایط و فروکش کردن اعتراضات، دسترسی به اینستاگرام و واتساپ به حالت عادی بازگردد و دوباره کاربران بتوانند بدون مشکل به این دو شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشند. اما احتمالات دیگری هم در این بین وجود دارد. مسئولان کشور مدت‌هاست که سعی کرده‌اند Instagram و Whatsapp را فیلتر کنند، اما با توجه به ملاحظاتی که وجود داشت، تاکنون موفق نشده بودند و حالا که این دو شبکه اجتماعی با دستور شورای امنیت فیلتر شده‌اند، شاید موقعیت مناسبی برای موافقان فیلترینگ باشد تا اینستاگرام و واتساپ را برای همیشه فیلتر کنند و دیگر اجازه دسترسی کاربران به آنها را ندهند.

همه این‌ها احتمالاتی است که وجود دارد و تاکنون هیچ اظهار نظر رسمی در این رابطه منتشر نشده است. در هر صورت فعلا باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا پس از آرام شدن اوضاع، اینستاگرام و واتس اپ از فیلترینگ درمی‌آیند یا مسئولان تصمیم می‌گیرند این دو شبکه اجتماعی محبوب و پراستفاده در بین کاربران ایرانی را برای همیشه فیلتر کنند؟ ” گجت نیوز ”

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

71 نظر

 1. لطفا اینترنت هارو وصل کنید خیلیا حتا نون شبشون رو از توی همین اینستا و واتساپ در میاورند
  خاهشن وصل کنید خسته شدیم از این وضعیت گوشی من حتا فیلتر شکنش روشن نمیشه که مثل بقیه استفاده کنم

 2. اینترنت هارو وصل کنید لطفا

 3. تف تو اون ذاتتون که هرچی میاد دستتون قط میکنید فقط زندگی رو سخت میکنید کی کشورو سپرد دست

 4. اصلا مهم نیست دیگه برامون می‌آید پیدامون میکنید می‌کشید یه وقت چیزی ننویسیم ای بابا دیگه جونمون به لبمون رسید ما هممون کشورمون میهنمون رو با همه چیزی دوس داریم و بهش غیرت داریم ولی نه اینجوری که بخوان سوار بشن حالا اونایی که اون بالا نشستید یه لحظه خودتون جایه ماها بزارید واقعا انصافه دارید قدرتی که از خودتون نیست از مردم از هموطناتون اینجوری چوبش کردید و بزنید به سرمون وآله انصاف نیست الان نه ولی چند صباحی بعد که باید جوابگو باشید خواهشا با مردم صادق باشید نزارید تخم نفاق بر دشمن یه هدف بشه و خوشحالند اونایی که ماهارو اینجوری می‌بینند اگه ما دشمن یه دین نبودیم اونوقت هیچ جایه غصه خوردن نبود ولی کلاهتون قاضی کنید با بگیر و بردن و کشتن و تهدید هیچ وقت درست نمیشه فقط موجی بیشتر از سری قبل به راه می افته.

 5. خاک تو سر بدبختتتون که از ترس فقط بلدید نت و قطع کنین

 6. کاش ب جای قطع اینترنت خودتون برین و مارو هم از این بد بختیا نجات بدین با کشتن چیزی حل نمیشه ما همینجووریشم روزی صد بار میمیریم

 7. خواهش میکنم ایرنت هارو وصل کنید اینترنت واسه همه لازمه هیچ کس نمیتونه بدون اینترنت کار کنه لطفاً وصل کنید

 8. یه ایرانی بدبخت

  الهی خیرنبینید که دستتونو گذاشتید روی گلوی مردم و روز به روز بیشتر فشارمیدین خدا لعنتتون کنه که انقدر مردم بیچاره رو اذیت میکنید من همیشه سرنمازم نفرینتون میکنم الهی هرچی پول درمیارین خرج دوا دکتر بشه بحق چهارده معصوم

 9. ای بابا چرا اینستگرام فیلتر کردید بابا با فیلترشکن هم اگه بریم پیجامون میپره

 10. سلام اشکالی نداره به خاطر امنیت نت مردم رو قطع میکنید ولی این همه خساراتی که به مردم زدید اونا رو از کسب و کار انداختید و هزینه هایی که مردم پای نت پرداختن رو هیچ و پوچ کردید اینا رو چطور میخوایید جبران کنید اگر حجاب هم نباشه دیگه این مملکت هیچ چیزش با قبل از انقلاب فرقی نمیکنه هیچ چیزی برای تشویق به اسلام ندارید واقعا این کشور رو مملکت امام زمان میدونید؟ تو زمان امام زمان امنیت زیاد میشه زنا تنهایی میدونن سفر کنن و هیچ کس بهشون کار نداره ولی الان یه پلیس مرد دست ناموس مردم رو بگیره و دست مالیش کنه پشتش رو میگیرید و میگید مطابق قانون عمل کرده امام زمان بیاد اول شما رو بر میداره

  • یه ایرانی عاشق وطن و کشور خودش

   خدا لعنتتتتتتتتتتون کنه بی شرف های عقده ای تا کی میخواین با زور همه چیز رو متحمل مردم کنین همه چی اجبار حجاب اجباری تورم دزدی اختلاس هزارتا بدبختی که عاملش فقط شمایین یه روز جواب باید بدین به این مردم از ترستون زدین اینترنتم قطع کردین آشغالا

 11. چرا به دولت میگید چیزایی رو که بایدبه خودتون بگید شمامردم هستید که باعث بدبختی بعضیای دیگه هم میشید ما بایدبه اتیش شماهابسوزیم قلیانی های خالکوبی شده ی جلف بی دین وبی رحم دولت بایدچکارکنه باهاتون روزبروز پرروترمیشید والا شماهاپولتونم بیشترازبقیه س اگه نداشتین هرروز یه بلاسرریختتون درنمیاوردید داغون کردین کشوررو هرچی میکشیم ازشماهاست

  • یه ایرانی عاشق وطن و کشور خودش

   عقده‌ای بوگندو

  • لطفاً سرتو از توی برف بیار بیرونننننننن
   مردم خودشونو بدبخت کردن؟؟؟؟
   همین شماها هستید که از این دولت دفاع میکنه بعدم دولت سوار مردم میشه تو کی هستی که به بقیه بگی بی دین هااااا
   الان دونفر قرآن آتیش زدن به بقیه چه این دولت همونیه که مردمو گشنه کرده همونیه که مردمو پیر کرده به اسم خدا و پیغمبر دولت دولت کدوممم دولت چرت و پرت نشستی به هم میبافی

  • گمشو احمق خاک بر سر. هر چی می کشیم از مغز پوسیده امثال شماست.

  • تو که راست میگی و شیعه حسینی پس پاشو جلو ظلمو بگیر.. 45 سال فقط ظلم کردید به قول قلعه نوعی فقط ظلم بوده و ظلم

  • حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن ک بلدی! ساکت شو

 12. مرگ بر آمریکا

 13. من نمیدونم کی اینترنت کی وصل می کنیم

 14. زود تر 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

 15. یکی مثه همه

  خستمون کردین ذله مون کردین دشمن شادمون کردین نمیفهمین با این کارتون دقیقا دارین ترستونو نشون میدین؟ کسی که بی گناهه ترسی نداره به همه ثابت کردین چقدر ظالمین و خون مردمو تو شیشه کردین لعنت بهتون لعنت خدا بهتون دزدان مال و جان و آبروی مردمین

 16. شنبه ۲ مهر ساعت ۲ ظهر وصل میشه
  فک کنم

 17. خدالعنتون کنه حالا چیکارکنیم درس داریم کلاس مجازی داریم توتلگرام بایددنبال مطالب درسی بگردیم حالا چه خاکی توسرم بریزم چوب تودوتا نوجوونومن باید بخورم😕

 18. بترسید از کسی که جز خداوند یاوری ندارد
  محمد (ص)

 19. تروخدا وصل کنیدد

 20. ازتون خواهش میکنمممممممممممممم خواهش………..واتساپ رو وصل کنید هر چه زودتر

 21. من کاری به قضاوت های بقیه در مورد این کامنتم ندارم اما آخه با قطع نت که ریشه اعتراضات قطع نمیشه! نمیشد احراز هویت میذاشتید با یه ربات یا سایتی چیزی تا مجبور نشید اینترنت رو درون غاری کنید؟ اینطوری که اینترنت محدود شه میشیم کره شمالی دو و اینکه اساسا معترضین باز طبق ماهواره اینبار برای قطع اینترنت آشوب میسازن که به نفع هیچکس نیست و بستن اینترنت یا ملی کردن و محدود سازی به داخل ، کار انقلابی حساب نمیشه عزیز من! اونم با پیام‌رسان هایی که نه خارجی ها بلکه حتی بیشتر مردم هم ازش استفاده نمیکنن و امکاناتش در مقایسه با رقبای خرجی کمتره مخصوصا ارتباطات بی الملل با خارج از کشور !

 22. با سلام خدمت مسئولان، ببینید الان قطع کردن اینترنت هیچ فایده ای نداره چون دیگه هر چی فیلم بوده پخش شده همه دیدن فقط باعث میشید که مردم بیشتر بیکار بشن عصبانی بشن و باز بریزن تو خیابونو… پس وصل کنید که هم ما بتونیم به کارمون برسیم یه لقمه نون دربیاریم هم وضعیت آروم بشه. اصلا قطع کردن اینترنت ربطی نداره به این اعتراضات به نظر من بدترش میکنه حالا خودتون میدونید. بنده خرج خونه میدم نمیخوام کارمو از دست بدم وصلش کنید که به مشکل نخوریم هر یه روزش که قطعه خسارت میخوره به ما و اینترنتم حق شهروندی ماست، خریدیم، مالیات دادیم میخوایم استفاده کنید حق ندارید قطع کنید. از یه راه دیگه مبارزه کنید این اینترنتو بیخیال شید واقعا خسته امون کردید دیگه اون از تلگرام اینم از اینستاگرامو واتساپ!!!

 23. خدا لعنت کنه کسی رو که باعث وبانی این اتفاقات هستش من کار و زندگیم با اینستا و واتساپ هستش . چرا با ما اینکار رو میکنید

 24. خدا بگم چیکارتون‌ کنه واقعا ما تو همدانیم‌خاستین ادرسم میدم بهتون منم بکشیین راحت شین ببینم چند نفر دیگه رو میخایین بکشین بالاخره که دستتون‌رو شده هیچی نداریم نه ارامش داریم نه امنیت گذاشتین تو این مملکت بمون از دزد میترسیم از پلیسم میترسیم اینترنت نداریم چندین ماه اب نداریم بدبختمون کردین دیگه چی از جونمون میخایین خودتون تو قصرهاتون نشستین سفرای خارج هواپیمای شهصی خریدای کامیونی اینترنت باپهنای باند به گشادی دهنتون بچه هاتون اروپاو کانادا اب مال شماست نفت مال شماست پول مال شماست خارج مال شماست زندگی راحتم مال شماست دیگه چیزی از این کشور باقی مونده مگه دارین برای داشتنش مردمو میکشین ؟! بخدا هفت نسل بعدتون هم سیراب میتونین بکنین بسه دیگه برین بذارین نفس بکشیم

 25. وقتی روسای سه قوه و …قول پیگیری ماجرای مهسا امینی رو دادن
  این لخت شدن و آتیش زدن قران و مسجد و موکب و پلیس و…
  جز لاشخوری و خر بازی چیز دیگه ای نیس
  خدا لعنت کنه تمام کسایی که امنیت این کشور رو تو این شرایط بل بشو دنیا و منطقه به خطر میندازن

 26. مردم خیلی وقته دورو شدن به خاطر اینکه از بالا همه دورو هستن همه ی مسءولیین دورو هستن دیگه اسلامی باقی نمونده همش حرفه

 27. کشور ما کشور منافقترین آدم های دنیاست

 28. تو اينستا گفتم اعتراض و نعره كشيدن راه چاره نيست بايد اگاهي جمعي درست بشه تا مملكت درست بشه بهم گفتند بي غيرت دستتون رو تو لونه زنبور ميكنيد ميگيد اخ سوختم نيشم زد! بيشتر داد بزنيد بيشتر خفتون ميكنند چون اينا منطق حاليشون نيست يك مشت ديكتاتور دروغگو بي ادب تو خونه نشسته ايد و انتظار داريد فرشته ها بهتون حكومت كند تا وقتي خودتون ديكتاتوريد و بي ادب و دهنپاره وضعتون همينه. به من انقدر تو اينستا فحاشي كردند من دكتر استاد دانشگاه رو كه روحم رخم شد. شمايي كه احترام يك استادو بزرگتر از خودتون رو نداريد اين وضعيت كاملا براتون عاديه. من فقط دارم نگاه ميكنم و افسوس ميخورم چون هيچي نميفهميد و هنوز داريد فحش ميديد.

 29. ی کلمه از مادر عروس

 30. بدبخت ها شماها ببین چقدر ضعیف هستین که فقط انترنت هارو میتونین ببندید خب آخه مگه یه نفر هست بکشین ۲ نفر هست بکشین ۸۰ میلیون جمیعت هست نون اینارو مبخورینکه هیچ نون بچه هاشونو از گلوش در میارین همتون یه روز جواب پس میدین الان میدان شماست بزنین هر چقدر دلتون میخواد🤬

 31. مشخصه کی عقده ییه واسه خودتم نوشتی یه ایرانی فلان.بوی شماها داره ماروخفه میکنه زوربهت داره حقیقت گفتم

  • ایران تشکیل شده از اقشار مختلف جامعه درک کردن این مسئله واسه یه گاو هم قابل هضم هست

 32. اینترنت را وصل کنید. تمام فایل های آموزشی ام در واتساپ بود. گوشیمو ریست کردم به هیچی دسرسی ندارم. هزار تا کار داریم. واتساپ را وصل کنید. اینترنت بین الملل را وصل کنید. بسه دیگه. وقت مردم را نگیرید. همین ی اینترنت را داریم اینم قطع کنید. درسته آخه. ؟ . امنیت با نت درست و خراب میشه. ،؟وصل کنید بی صاحابو خسته شدیم. کسی که آموزش انلاین برگذار می‌کنه باید چیکار کنه. ؟ . وصلللللللللل کنییدددددددد

 33. من کیم اصلا؟!

  نت هارو وصل کنیددددد.
  با این کاراتون اسم ایران و تو کل دنیا ضایع کردید واقعا متاسفم براتون.

 34. خدا لعنت تون کنه

 35. ترو خدا وصل کنین این چه کاریه که با مردم کردین الان همه از طریق اینترنت نون شبشونو در میارن با این اوضاع مملکت شما همونم ازشون گرفتینن

 36. درود لطفا اینستاگرام و واتساپ هم وصل کنید ما کلی کار و زندگی داریم شغلمون تو اینستاگرام هستش کار و زندگی مردم خوابیده لطفا بعد از اشوبی و تظاهرات وصلش کنید .

 37. اخه با قطع کردن واتساپ و اینستا فقط مردم خشمشون بیشتر میشه .میایید ابروشو درست کنید میزنید چشمشوونم کور میکنید اینجوری فقط فقط مردم غیضشون بیشتر میشه ب ولا مردم ایران غیرت دارن ب خاک ناموسشان .وبعدش چ گناهی داریم که تواین گرونی میاییم یه خرجی دربیاریم اونم شما میبتدید.کلاه خودتون رو قاشی کنید ببینید انصافه .البته خودتون که مشکلی ندارید این مردم همیشه درصحنه چوب خوردن وصداشونم درنمیاد ….ولی با قطع کردن این چیزا مردم بدتر شورش میکنن چون واقعا میبینیم دارن کلافه میشن .بیشترازاین خون مردم بیچاره رو توی شیشه نکنید .وصل کنید باقطع کردن چیزی درست نمیشه اونای که میان اغتشاش میکنن فکر همه چیزرو کردن بخدا شمافقط بامردمان مظلوم میچنگید .

 38. frdynsdrmmtaz@gmail.com

  frdynsdrmmtaz@gmail.com اینترنت ها رو وصل کنید ما کسب و کارمون با اینترنت هست

 39. به خداخیلی گناه داریم،نتارووصل کنین خواهشا،باورکنین این راهش نیست

 40. منم باهیچ کدوم ازفیلترشکناروشن نمیشه عزیزم☹️🥺

 41. کجاست اون همه وعده برای گرفتن رای؟؟؟؟ کجاست اون زندگی که قول شو داده بودین به مردم؟؟؟شما ها نه تنها زندگی مون رو بهتر نکردین بیشتر خراب ش کردین
  خودتون که پول ما مردم رو میخوردید عشق و حال تون رو میکنید ما بد بخت ها باید پشت این گوشی ها کار کنیم نون مون رو آجر میکنید؟
  بعد ادعا دین داری میکنید آبرو دین رو این اغتشاشات نبردن شماها بردین که سواد تون کمتر از یک بچه هست با فیلتر کردن پیام رسان ها فقط صورت مسئله رو پاک کردین سیاست مداران عزیز…
  از خدا بترسید آه و نفرین مردم پشت سرتون هست صدای دل شکسته یک ملت کر تون میکنه آخر سر
  ماها گناه نکردیم که ایران به دنیا آمدیم ولی انگاری ایرانی بودن گناه هست چون هر روز تو جهنم می سوزیم و می سازیم دلخوشی مون چی هست تو این کشور؟؟؟؟
  به قیمت ها نگاه کنیم؟؟؟؟؟به زندگی مون نگاه کنیم؟؟؟؟؟ به ماشین و خونه هامون نگاه کنیم؟؟؟؟؟ به مسئولان کشور مون نگاه کنیم؟به حساب های خالی مون نگاه کنیم ؟؟؟به بیکاری مون نگاه کنیم؟؟؟؟
  به چی تو این مملکت نگاه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

 42. اینترنت رو وصل کنین مجازی ازاد کنین از اینستا در آمد دارم با هنرام

 43. امیر محمد

  لطفا اینترنت رو وصل کنید خواهش میکنم ضروریه

 44. یک ایرانی وطن دوست

  سلام دوستان چرا به دولت فحش میدین.میخواستین کشته ها زیادتر بشه؟چرا همیشه راهو گم میکنیم و جلو پامونو میبینیم فقط.باید به امثال مصی علی‌نژاد و اینترنشنال فحش بدین که یه عده جوون خام رو سپر بلاشون کردن برا خواسته هاشونو فرستادن کف خیابون.و اونا هم اونقدر گند زدن که مجبور به قطع شدن.بالاخره تر و خشک باهم میسوزن.تمام خسارتهایی که به بیت المال خورد.تمام مرگ و میرها و حتاکی ها و تمام این خسارتهای مالی ناشی از قطع اینترنت مسببش همون آشوبگرا و لیدرهاشون هستن.وگرنه این قتل و غارتها بیشتر می‌شد.اون مردمی که به خاطر آشوب مغازه هاشونو بستن و خسارت دیدن و اونایی که داغدار شدن گناه نداشتن؟میخواستین بیشتر بشن؟مجبوریم همه بسوزیم بخاطر اینکه مصی علی‌نژاد نکبت پول بیشتری بیاد به جیبش.ضمن اینکه بعید نیست پشت‌صحنه قتل اون دختر بیچاره هم همین بوزینه باشه که هست

 45. آدمی بدون پشتیبان دولت مردم ترس

  من خبری از این اختشاشات ندارم ولی مطمعنا حق با اوناس من نشستم تو خونه بازی آنلاین میکنم هیچ غلطی هم نمیکنم این رو هم از من گرفتید بچه های شما هم نت ندارن البته که دارن چون آقازادن

 46. تو اینقدر شعورت نمیرسه که اعتقاداته پوسیدتو واسه خودت نگه داری هرکس که تتوداره و یا قلیون میکشه تا وقتی ب کسی آسیب نزنه بدنیس و تو اجازه نداری ب کسی ایراد بگیری تکرار میکنم اصلا و ابدا اجازه نداری راجب کسی نظربدی چون تو خودت خوب مطلق نیستی هرکس عقاید خودشو داره و خوب مطلقی وجود نداره اینو یاد بگیر

 47. خاک بر سرتون کنن. اگه از مردم نمی ترسیدید دهنشون رو نمی بستید با قطی اینترنت. چرا نمی تونید حرف های مردم رو بشنوید. به خدا این ملت گناه دارن. هر کی رئیس جمهور شد به امید یه روز بهتر رفتن رای دادن. انقد که خسته شدن. اما بازم بدتر شد. مردم نون ندارن بخوردن دیگه. تو مترو می بینم آقایون متشخص بازنشسته دارن دست فروشی می کنن. چون درامدشون کفاف نمیده. اینایی که اومدن بیرون همه از حجاب یا چیزای دیگه نبوده. هر کی از یه چیز ناراته. یکی اجبار همه چیز. یکی گرونی، یکی اختلاس. خسته شدیم. همه عمرمون به امید یه روز بهتر هستیم.

 48. الان دیگه از اینکه یک ایرانی ام پشیمونم، اگه افغانی بودم وضعیتم ولا از این بهتر بود، زمانی راضی ام از ایرانی بودنم که بشه خونه ساخت خریدن ماشین رویا نباشه ماشیناتون کشورای عربی تو انباراشون خاک میخورن کسی حاضر نمیشه با کمترین قیمت سوارشون شه بعد اینجا برا خودمون یه آرزوست،دیگه بسه اختشاشات تموم شد صندلیتون سر جاشه نترسین نت رو وصل کنین واقعا چه بلایی سر کشور کهن ایران افتاده، عظمتی که کوروش کبیر آورد برا ایران با سه خصلت1گفتار نیک2کردار نیک3پندار نیک،،، که شما مسئولین یکی از اینارو ندارین،

 49. من فیلتر شکن وصل
  همین الان زودتر وصل
  🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🖕🖕🖕🖕👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎🇮🇷🇮🇷🇮🇷💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
  💢

 50. سیدسجادهاشمی بافقی

  آقایان بازم مگن من توچندتاکنال عضوم بافیلترواتساپ کسی به جایی نمی رسه این کار آمریکا است مردم که آمدند درراهپیمایی وهتک حرمت شرکت کردند به نظرمن واتساپ را بازکنید خواشمنداست تافرداشب حتما باز بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.