اینستاگرام ابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی + سوابق هنری

اینستاگرام ابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی + سوابق هنری او را در این صفحه ببینید.

امروز 2 بهمن ماه 1399 متاسفانه یکی از اساتید موسیقی ایران را از دست دادیم ایشان از بهترین موسیقیدانان کشورمان بود که بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

اینستاگرام ابراهیم اثباتی

پیج اینستاگرام ابراهیم اثباتی ebrahimesbati میباشد که البته درحالت خصوصی قرار دارد و برای فالو کردن ایشان باید منتظر تایید بمانید.

البته برخیها پیج های جعلی با نام ایشان در اینستاگرام ایجاد کرده اند.

اینستاگرام ابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی + سوابق هنری

او در سالهای اخیر توانسته بود که در  زمینه بازیگری نیز فعالیت داشته باشد و در کنار همسرش خانم نسیم ادبی به ایفای نقش بپردازد سریال شهرزاد از حمله سریالهایی بود که اقای اثباتی در آن بازی میکرد.

این هنرمند سالها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکرد و برای درمان اقدامات لازم را از جمله شیمی درمانی انجام میداد که متاسفانه درمان های وی نتیجه بخش نبوده و امروز درگذشت.

بعد از فوت ایشان بسیاری از مردم به صفحه اینستاگرام وی مراجعه کردند و پیام ها تسلیت خود را کامنت کردند همچنین بسیاری دیگه به اینستاگرام نسیم ادبی مراجعه نموده و با پیام های تسلیت با وی ابراز همدردی نمودند.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *