این کار زن و شوهر را به هم حرام ابدی میکند

شاید برای شما جالب باشد بدانید که یک کار از روی نااگاهی میتواند زن و شوهری را به یکدیگر حرام کند و آن شیر دادن مادر بزرگ به نوه اش است در این صورت پدر و مادر آن بچه به یکدیگر حرام ابدی میشوند و باید از هم جدا شوند.

این کار زن و شوهر را به هم حرام ابدی میکند

این کار زن و شوهر را به هم حرام ابدی میکند

ممکن است برای برخی افراد اتفاق بیفتد. چندی پیش زوج جوانی که حدود 5 سال از ازدواجشان می گذشت و به تاگی صاحب فرزندی شده بودند عازم حج شدند و نوزاد سه ماهه خود نزد مادر بزرگ گذاشتند.

مادر بزرگ که خود به تازگی صاحب فرزندی شده بود از روی نااگاهی به نوه خود شیر میدهد و این شد دامادش به دخترش حرام ابدی شوند.

چندی بعد مادر بزرگ در جلسه ی مذهبی و عزاداری شرکت میکند و خطیب درباره این مسئله سخنرانی میکند که مادر بزرگ متوجه کار اشتباه خود شده و دنیا برایش تیره و تار میشود.

همچنین ببینید:

سخنران آن جلسه گفته بود: «اگر مادربزرگی به فرزند دخترش شیر بدهد، مادر و پدر آن نوزاد برای همیشه درگیر یکدیگر می شوند و باید از هم جدا شوند و نه امکان بازگشت وجود دارد و نه ازدواج مجدد. این زوج

پس از این دیدار، مادر بزرگوار به جستجوی همه مراجع برای شرع و تصمیم فقهی این سؤال می پردازد و متوجه می شود که مراجع عظام در رساله ها و توضیحاتی که در این باره دارند، به «قدوس ابدی» این زوج بسنده کرده اند و وجود ندارد. راه حلی برای این مشکل وجود ندارد

در فقه اسلامی گفته شده است که ازدواج زن و مرد برای همیشه حرام است; به این معنا، وقتی زن و مرد برای همدیگر حرام ابدی شوند، هرگز نمی توانند ازدواج کنند.

 

همچنین ببینید

جوک و شوخی کاربران با سریال پوست شیر و مرگ ساحل و رضا پروانهشوخی های کاربران با سریال پوست شیر را ببینید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود.
راستی اگر شما هم میخواهید بیوگرافی خودتان و یا آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در گوگل ثبت کنید اینجا را ضربه بزنید.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

4 نظر

  1. دقترخانه. کسب درامد از طلاق باید این چیزها را بگوید

  2. برو بابا😐

  3. آخه مادربزرگ وقتی نادانسته و از روی ناآگاهی،این عمل رو انجام داده،چرا باید ازدواج آن دو تا آخر عمر حرام اعلام شود و بخواهند جدا شوند!!!!؟
    وقتی انسان نداند که مرتکب فعل حرام شده،گناه محسوب نمی‌شود و تکلیف آن فعل از روی دوش انسان برداشته می‌شود..

  4. چرت و پرت مطلق
    گم شید با این مزخرفات تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *