زمان پخش تکرار و بازپخش سریال زن بابا شبکه آی فیلم (بهمن ماه 1401)

زمان پخش تکرار و بازپخش سریال زن بابا شبکه آی فیلم (بهمن ماه 1401)

پخش و بازپخش سریال زن بابا

سریال زن بابا هر شب ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش و در ساعت های 05:00 و 13:00 تکرار آن بازپخش میشود.

زمان پخش تکرار و بازپخش سریال زن بابا شبکه آی فیلم (بهمن ماه 1401)

سریال زن بابا یکی از سریالهای طنز تلویزیونی با حضور بسیاری از ستاره های کمدی از جمله علی صادقی ، مرحوم سیروس گرجستانی و مهران غفوریان میباشد که چند باری از شبکه آی فیلم بازپخش میشود.

سریال زن بزن بابا نام یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سعید آقاخانی و مشاوره رضا عطاران است که برای پخش در شبکهٔ ۳ تولید شده‌است. این مجموعه به تهیه‌کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید و پخش شده‌است. زنده یادان سیروس گرجستانی و محمود بهرامی از بازیگران این مجموعه هستند.

این سریال دارای 15 قسمت بوده که در نوروز 1398 از شبکه سوم سیما بر روی انتن رفت و بعد از گذشت سالها ممجددا شبکه آی فیلم این سریال طنز را بازپخش میکند.

خلاصه داستان

«زن بابا» داستان پیرمردی به‌ نام عزیز آقا (سیروس گرجستانی) را روایت می کند که بعد از مرگ همسرش با پسر کوچکش بهبود به تنهایی زندگی می‌کند. پسر او (علی صادقی) تصمیم دارد تا با دختر دایی‌اش ازدواج کند ولی اختلافات خانوادگی مانع این کار می‌شود و کمک کردن به پدرش باعث خسته شدن بهبود می‌شود و برای تقسیم اموال پدر خود با (محمد کاسبی)، (مهران غفوریان)، (شقایق دهقان)، (رامین ناصر نصیر) به مشکل بر می خورند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *