بیوگرافی بازیگران سریال در انتهای شب با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال در انتهای شب با نقش +عکس و داستان

سریال در انتهای شب با حضور بسیاری از بازیگران ستاره سینمای ایران از جمله پارسا پیروزفر و بهاره کیان افشار  پدرام شریفی توانسته یکی از کارهای مهم و پر بیننده شبکه نمایش خانگی باشد این سریال توسط خانم آیدا پناهنده کارگردانی شده است که تجربه ساخت فیلم های ناهید و اسرافیل را در کارنامه دارد او اولین تجربه سریال سازی اش را با سریال در انتهاب شب کسب کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال در انتهای شب

اسامی بازیگران سریال در انتهای شب به کارگردانی آیدا پناهنده عبارتند از:

  • پارسا پیروزفر
  • بهاره کیان افشار
  • هدی زین‌العابدین
  • پدرام شریفی
  • مهدی پاکدل
  • رضا بهبودی
  • لاله مرزبان
  • رضا داوودنژاد

بیوگرافی بازیگران سریال در انتهای شب با نقش +عکس و داستان

معرفی سریال در انتهای شب

آیدا پناهنده یکی از کارگردان‌های مطرح سینمای کشور ایران برای بار دیگر با یک سریال به اسم در انتهای شب در شبکه نمایش خانگی حضور پیدا می‌کند.

این مینی سریال در ۸ تا ۱۰ قسمت در مضمون عاشقانه و پلیسی و همچنین راز آلود به دست تولید می‌رسد.

این سریال به واسطه پلتفرم فیلم نت عرضه می‌شود.

آیدا پناهنده قبل از این با تولید فعالیت‌هایی از جمله :ناهید و اسرافیل مهارتش را در مضمون های گوناگون نشان داده است. اکنون نخستین تجارب خانم پناهنده در مضمون عاشقانه و پلیسی سریال در انتهای شب می‌باشد و گویا با ترکیب هنرمندان نامدار و یک قصه بسیار جذاب بتواند دقت بینندگان را به خود جذب نماید.

زمان پخش

سریال در انتهای شب عنوان مجموعه ایرانی می‌باشد که اکنون از شبکه نمایش خانگی روی آنتن رفته است.

این ایام مرحله‌های آخر تصویربرداری را سپری می‌کند.
سریال در انتهای شب قبل از این با اسم ستاره آبی یا محبوبه شب مطرح می‌شد. این سریال از تاریخ سوم خرداد ماه سال جاری با تعدادی از هنرمندان نامدار از فیلم نت پخش گردید. سریال در انتهای شب جمعه‌ها در ساعت ۸ از شبکه نمایش خانگی روی آنتن می‌رود.

خلاصه‌ داستان سریال در انتهای شب

این زوج نقاش ظاهرا بهنام استاد ماهی بوده شدند. مشخص می شود که این زوج قبلا در جلفا زندگی می کردند اما به دلیل مشکلات اقتصادی در پردیس تهران یک خانه قسطی می خرند. آنها زندگی کسالت بار دارند با اینکه هر دو در کاری مرتبط نقاشی کار می کنند اما مورد علاقه نیست.

بیوگرافی پارسا پیروزفر بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی پارسا پیروزفر بازیگر سریال در انتهای شب

پارسا پیروزفر یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ایران است، که بدون تردید می‌توان گفت یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین بازیگر در کشورمان محسوب می‌شود. وی در طی سال‌ها فعالیتش در عرصه هنرپیشگی نه فقط از محبوبیت خود کم نشده بلکه همواره بر تعداد هواداران خود می‌افزاید و توسط کم حاشیه بودن خود در دل مخاطبان جای باز کرده است.

پارسا پیروزفر بازیگر ایرانی در تاریخ سال ۱۳۵۱ در کشور ایران چشم به جهان گشوده است. او در سال ۱۳۷۰ با حضور در نمایش تئاتری وارد عرصه هنرپیشگی شد و در سال ۷۳ برای نخستین مرتبه با فیلم سینمایی پری وارد صحنه سینما شد.

او در سال ۱۳۷۸ با ایفای نقش در فیلم سینمایی مهمان مامان موفق شد جایزه سیمرغ بلورین بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند.
آقای پیروزفر به غیر از هنرپیشگی در دانشگاه به آموزش کارگردانی تئاتر از جمله «تئاتر معروف ماتریوشکا و همچنین صداپیشگی می‌پردازد.

بیوگرافی بهاره کیان افشار

بیوگرافی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار یکی از هنرمندان سینما و تلویزیون کشور ایران است، که علاوه بر هنرپیشگی در عرصه ترانه سرایی هم فعالیت دارد.

او تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمده است و از زمان بچگی علاقه بسیار به هنرپیشگی داشته و در نمایش‌های تئاتری در مدرسه مهارتش را کشف کرد، ولی خانواده وی با فعالیت در عرصه هنرپیشگی مخالف بودند، اما او در این حرفه به صورت جدی فعالیتش را ادامه داد و در پایان در حالی که ۱۹ ساله بود در دوران دانشجویی با گروه تئاتر فعالیتش را شروع کرد.

آزیتا حاجیان یکی از بازیگران نامدار کشور ایران مربی خانم کیان افشار بود و او با تمرین‌های فشرده، بدن، لحن و بیانش را پرورش داد. نقطه اوج هنری وی در سال ٨٣ بود و توسط تینا پاکروان، همکلاسی دوران دبیرستانی خود به آقای محمدرضا شریفی نیا برای حضور در شخصیت شادی مستشارنیا در سریال کلاه پهلوی معرفی شد.

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر سریال در انتهای شب

هدی زین العابدین یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ایران است، که با شخصیت‌های خوب و به یاد ماندنی دقت بسیاری از بینندگان را به خود جذب نموده است.

ایشان در مدت‌ها فعالیت در این حرفه با انتخاب‌های دقیق خود و ایفاهای خوبش به عنوان یک هنرپیشه با استعداد در زمینه سینما و تلویزیون جایگاه ویژه‌ای برای خود به دست آورده است.

خانم زین العابدین در تاریخ ۲۳ خرداد ماه سال ۱۳۶۸ در کرج چشم جهان گشوده است. او از همان بچگی علاقه بسیار به هنرپیشگی داشت و کارش را در این حرفه از سال ۱۳۸۴ استارت زد.

خانم زین العابدین در سال ۹۶ در فیلم عرق سرد در کنار سایر هنرمندان از جمله: باران کوثری لیلی رشیدی، سحر دولتشاهی و امیر جدیدی همکاری کرد و موفق شد جایزه سیمرغ بلورین بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن را از آن خود کند.

بیوگرافی پدرام شریفی بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی پدرام شریفی بازیگر سریال در انتهای شب

پدرام شریفی یکی از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان است، که در تاریخ ۱۱ مرداد ماه سال ۶۶ در تهران به دنیا آمده است.

این چهره کارش را از سال ۱۳۸۸ با نمایش تئاتری استارت زد و با حضور درخشان خود در این حرفه دقت شهرام مکری یکی از کارگردانان مطرح کارگردان فیلم ماهی و گربه را به خود جذب نمود و در سال ۹۲ با وایفای نقش در این فیلم وارد صحنه سینما شد.

بازی او در آثار و مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری به ویژه گشت ویژه وی را به یک چهره مطرح مبدل گردید.
او با ایفای بسیار خوب و همچنین مهارتش به عنوان یک هنرپیشه قابل اعتماد در زمینه سینما و تلویزیون جایگاه ویژه‌ای برای خود به دست آورد.

بیوگرافی مهدی پاکدل بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی مهدی پاکدل بازیگر سریال در انتهای شب

مهدی پاکدل یکی از هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر کشور ایران در تاریخ دهم تیر ماه سال ۵۹ در اصفهان به دنیا آمده است.

وی در رشته گرافیک در دانشگاه آزاد تهران دانشجوی انصرافی می‌باشد. آقای پاکدل علاوه بر هنرپیشگی در عرصه عکاسی و مدلینگ هم مشغول به کار است.

او دو برادر به اسم‌های حسین و مسعود دارد. حسین برادر بزرگترش در عرصه‌هایی همچون :نویسندگی، هنرپیشگی، اجرا و کارگردانی مشغول به کار است و مسعود برادر دیگرش در عکاسی و برنامه سازی فعالیت دارد.

او به رشته عکاسی بسیار علاقمند بوده و تا به حال یک نمایشگاه شخصی از عکس‌های خود و یک نمایشگاه مشترک با سایر بازیگران راه اندازی نموده است.

آقای پاکدل از هنرمندانی به حساب می‌آید که به فعالیت‌های تبلیغاتی علاقمند بوده و مدت‌ها به عنوان مدلینگ مشغول به کار بوده است.

بیوگرافی رضا بهبودی

رضا بهبودی بازیگر سینما و تلویزیون در تاریخ یکم شهریور ماه سال ۱۳۵۰ در رودسر چشم به جهان گشوده است.

او در رشته هنر تحصیل کرده و مدرک خود را از دانشکده سینما در سال ۷۶ اخذ نموده است.

آقای بهبودی یکی از اعضای انجمن هنرمندان خانه تئاتر ایران و همچنین یکی از اعضای گروه تئاتر لیو می‌باشد.

وی کارش را به طور جدی از سال ۷۶ با حضور در نمایش تئاتری به نام بینوایان ساخته بهروز غریب پور استارت زد.

رضا بهبودی در طی مدت‌ها حضور در نمایش تئاتری در نمایش‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است که می‌توان: همه چیز می‌گذرد و نمی‌گذری، مده سن مدار و اطلسی‌های لگد مال شده را نام برد.

ایشان بدون تردید در ایام آتی هم با فعالیت‌های خوب خود بینندگان بسیاری را به خود جلب خواهد نمود.

بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر سریال در انتهای شب

لاله مرزبان یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ایران در تاریخ ۲۹ دی ماه سال ۷۲ در شهر ازنا استان لرستان به دنیا آمده است.

او در یک خانواده کم جمعیت متولد شده و تنها یک خواهر به اسم سها دارد.

لاله مرزبان فعالیتش را در عرصه هنرپیشگی در سنین نوجوانی در مدرسه استارت زد و بعد از آن به طور جدی در نمایش تئاتری فعالیت خود را دنبال کرد.

خانم مرزبان بعد از ایفای نقش در قاب تلویزیون در سال ۹۲ با فیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند ساخته پوران درخشنده نخستین فعالیتش در سینما کلید خورد.

این چهره تا به حال با کارگردان‌های مطرحی چون :پوران درخشنده، ابراهیم حاتمی کیا و رضا میرکریمی همکاری کرده است.

او برای حضور در فیلم سینمایی نگهبان شب موفق جایزه بهترین هنرپیشه شخصیت نخست زن از چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند.

بیوگرافی رضا داوودنژاد بازیگر سریال در انتهای شب

بیوگرافی رضا داوودنژاد بازیگر سریال در انتهای شب

رضا داوودنژاد یکی از بازیگران سینما و تلویزیونی ایران در تاریخ سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده است.

علیرضا داوودنژاد پدر رضا داوودنژاد یکی از کارگردانان مطرح سینمای کشور ایران است.

رضا داوودنژاد کارش را با ایفای نقش در آثار پدر شروع نمود. اولین فیلم سینمایی به نام بی پناه بود، که در سال ۶۵ به دست تولید رسید، ولی حضورش در فیلم مصائب شیرین بود، که سبب دیده شدن او شد و موفق شد بهترین هنرپیشه نقش نخست مرد هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گردد. این موفقیت، سبب شد وی به جشنواره سینمایی فوکوئوکای ژاپن راه پیدا کند.

بازی درخشان رضا داوودنژاد در فعالیت‌های پدر، در فیلم بچه‌های بد به خوبی دیده شد. وی در این فیلم به غیر از هنرپیشگی در عرصه فیلمنامه نویسی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز هم فعالیت داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *