بازیگران سریال زیر تیغ +داستان و همه قسمت های سریال زیر تیغ

بازیگران سریال زیر تیغ | داستان و همه قسمت های سریال زیر تیغ و خلاصه داستان آن را به همراه معرفی بازیگران این سریال و زمان و تاریخ پخش مجدد این سریال را از شبکه آی فیلم در مجله شبونه دنبال کنید.

بازیگران سریال زیر تیغ | داستان و همه قسمت های سریال زیر تیغ

معرفی بازیگران و خلاصه سریال زیر تیغ

مجموعه سریال دیدنی زیرتیغ ساخته  آقای  محمدرضا هنرمندکه در سال 1385 از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت حال قرار است از شبکه پرمخاطب آی فیلم بار دیگر پخش شود.

آقای حسین علیزاده آهنگسازی این سریال را برعهده داشته است و بازیگران مشهوری چون پرویز پرستویی ، فاطمه معتمدآریا ، آتیلا پسیانی و هوشنگ توکلی به هنرنمایی پرداخته اند.

بازیگران سریال زیر تیغ

جوایز سریال زیر تیغ

مجموعه دیدنی زیرتیغ توانست در جشنواره  کاندید شود وآقای پرویز پرستویی عنوان بهترین بازیگر نقش مرد این سریال را از آن خود کند ، همچنین آقای محمدرضا هنرمند توانست جایزه دریافت بهترین کارگردان را به خاطر ساخت این سریال دریافت کند.

همچنین ببینید:

خلاصه داستان

تصاویر سریال زیر تیغ

ماحرای سریال زیر تیغ درباره محمود و جعفر که به عنوان همکار در کارخانه کار می کردند اشاره میکند  ضمنا این دو در حال آماده سازی مراسم عروسی پسر و دختر خود هستند که ناگهان یک درگیری در محل کار اتفاق افتاد و جعفر پدر داماد ذچار ضربه مغزی میشود و فوت میکند  و محمود که آقای پرویز پرستویی می باشد از ترس محل حادثه را ترک میکند و یکی از کارگران کارخانه که قبلا سابقه اختلاف و تهدید جعفر را داشته است به جرم قتل بازداشت میشود

در ادامه سریال زیر تیغ اما سرانجام محمود به علت عذاب وجدان نتوانست قضیه قتل را مخفی کند و خود را به کلانتری معرفی میکند ، پسر جعفر به اسمکورش تهامی در نقش رضا که داماد محمود است توسط عمو خود آقای سیاوش طهمورث در نقش قدرت  تحریک میشود و تقاضای قصاص محمود را میکند  اما سرانجام با مخالفت خواهرش و فهمیدن ماجرای فتنه انگیری قدرت از قصاص صرف نطر میکند.

برای دانلود همه قسمت های این سریال اینجا کلیک کنید

سریال زیر تیغ

معرفی بازیگران مجموعه تلویزیونی زیر تیغ

پرویز پرستویی در نقش محمود، فاطمه معتمدآریا در نقش  طاهره همسر محمود ، آتیلا پسیانی در نقش جعفر،  کورش تهامی در نقش رضا ، الهام حمیدی درنقش  مریم دختر محمود و همسر رضا، نگارجواهریان در نقش فخری خواهر رضا، شبنم مقدی در نقش مرضیه ، غزل صارمی  در نقش دخترعمو رضا به هنرنمایی پرداخته اند.

پشت صحنه سریال زیر تیغ

زمان پخش و تعداد قسمت های سریال زیر تیغ

شما میتوانید این مجموعه پرمخاطب را از روزشنبه 13مهرماه سال 1398 هرشب حوالی ساعت 20 از شبکه پر طرفدار آی فیلم مشاهده کنید ، همچنین تکرار این سریال را ساعت 4 و 12 روز بعد مشاهده کنید.

سیاوش طهمورث بازیگر سریال زیر تیغ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *