بیوگرافی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و عکس و پشت صحنه

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و پشت صحنه سریال سرجوخه همراه زمان پخش سریال سرجوخه را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

احمد معظمی، کارگردان این سریال است او درباره پروژه جدیدش می گوید: سریال سرجوخه بسیار سیاسی بوده و حتی نسبت به مجموعه خانه امن موضوع سیاسی سنگین‌تری داراست و داستان بسیار پیچیده‌تری دارد یکی از ویژگی‌های قابل تامل در این سریال، شخصیت‌پردازی در قصه است که نویسنده، قصه‌ای بسیار جذاب، پر گره همراه با شخصیت‌پردازی‌های فوق‌العاده نوشته است که قطعا مخاطبان را می‌تواند جذب کند. تیم نویسندگان برای نگارش سریال سرجوخه زحمت زیادی کشیدند. در واقع نویسندگان با ظرافت به طبقه پایین و متوسط جامعه پرداخته‌اند. زمان پخش سریال متوجه شخصیت‌پردازی‌های منسجم این سریال خواهید شد که شسته رفته هستند.

سریال سرجوخه یکی از سریال های جذاب تلویزیونی با موضوع امنیتی بوده که تصویربرداری آن از آبان ۱۳۹۹ آغاز شد و در روزهای اسفند ۱۴۰۰ به پایان رسید حالا برای پخش از تلویزیون آماده گردیده است

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و پشت صحنه سریال سرجوخه همراه زمان پخش سریال سرجوخه

آقای احمد معظمی کارگردانی این سریال را برعهده دارد کارگردانی که همیشه سعی کرده مشکلات و موضوعات امنیتی و سیاسی کشور را به تصویر بکشد آخرین کار او سریال خانه امن و ترور خاموش بوده که به عنوان سریال های امنیتی و سیاسی شناخته می شوند حالا با سریال سرجوخه که ۵۰ قسمت دارد قرار است شاهکار دیگری را بر روی آنتن ببرد

تهیه کنندگی سریال آقای ابوالفضل صفری برعهده دارد و پس از همکاری موفق در سریال ان با آقای احمد معظمی به سراغ سریال سرجوخه رفته اند که بدون شک این سریال هم مورد توجه قرار خواهد گرفت

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و پشت صحنه سریال سرجوخه همراه زمان پخش سریال سرجوخه

بازیگران سریال سرجوخه

«حمیدرضا محمدی» بازیگر فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» و همچنین برگزیده بهترین بازیگری جشنواره سی و نهم تئاتر فجر یکی از نقش های اصلی این مجموعه را ایفا می کند.

بازیگر دیگر این سریال محمود باقرفر از بازیگران پیشکسوت میباشد

همچنین ببینید بیوگرافی بازیگران سریال نفس بکش زمین + اسامی و پشت صحنه

خلاصه داستان

با توجه به گفته‌های برخی از منابع، به نظر می‌رسد که سریال سرجوخه قصد دارد باری دیگر درامی با بن مایه‌های امنیتی در قالب یک تریلر جاسوسی، ذیل یک تم سیاسی را مشابه با سریال خانه امن به مخاطب خود عرضه کند.

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و پشت صحنه

البته مجموعه خانه امن علاوه بر درون مایه امنیتی و جاسوسی، نیم نگاهی هم به فساد‌های اقتصادی داخلی در کشور با محوریت پولشویی برای تامین بودجه فعالیت‌های تروریستی علیه ایران داشت و ممکن است کار جدید معظمی نیز بخواهد همچون خانه امن ارائه شود.

بیوگرافی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و عکس و پشت صحنه

او توضیح می دهد: سریال سرجوخه قصه پیوسته‌ای دارد، اما در هر قسمت ماجراهای متفاوتی رقم می‌خورد که همه این ماجراها به‌واسطه نخ تسبیح با هم مرتبط هستند.

ابوالفضل صفری، تهیه‌کننده سرجوخه نیز می گوید: موضوع سرجوخه، امنیت اجتماعی است. یعنی آسیب‌های اجتماعی‌ای که مساله امنیتی می‌شوند. الان زمینه‌های تهدید و جنس مسائل امنیتی تغییر کرده است. یک زمانی سرویس‌های معاند جاسوس‌هایی با فرمت‌های مختلف استخدام می‌کردند. الان روی زمینه‌های دیگر دست گذاشته‌اند و مسائل عادی کشور را دارند تبدیل به مسائل امنیتی می‌کنند. الان نمی‌توانم قصه سرجوخه را باز کنم اما رابطه پیچیده و مستقیمی با مسائل کف خیابان و روزمره دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال سرجوخه + همراه نقش و عکس و پشت صحنه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *