بیوگرافی بازیگران فیلم رگبرگ با نقش +اسامی و داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم رگبرگ با نقش +اسامی و داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم رگبرگ

اسامی بازیگران فیلم رگبرگ عبارتند از :

  • حمیدرضا محمدی بازیگر نقش حامد
  • حسین معلومی بازیگر نقش صالح
  • مهدی خدایی بازیگر نقش یزدان
  • آزاده کرمبخش بازیگر نقش زن حامد
  • امیر ورسه ای
  • محمد شاه محمدپور
  • رامین قربانی

معرفی فیلم

فیلم تلویزیونی رگبرگ تولید سال 1400 به کارگردانی سجاد امیریزدانی و به تهیه کنندگی فاطمه باقری میباشد این فیلم به موضوع دغدغه و مشکلات نوجوانان امروزی میپردازد فیلم سعی میکند که اختلافات سه نسل را نشان دهد و باغستان سنتی قزوین بستری برای شکل گیری این داستان است.

بیوگرافی بازیگران فیلم رگبرگ با نقش +اسامی و داستان و عکس

خلاصه داستان

داستان فیلم درباره پیرمردی به نام صالح با بازی حسین معلومی است که در حاشیه شهر قزوین دارای یک باغ است و امورات خود را با درختان و میوه های این باغ میگذراند پسرش حامد با بازی حمیدرضا محمدی دارای مشکلات مالی فراوانی است و از پدرش میخواهد که این باغ را بفروشد اما او قبول نمیکند و به همین دلیل با او قهر کرده است یزدان فرزند حامد نیز که نوجوان است به شدت به پدربزرگش وابسته است و به باغ پدربزرگ میرود تا اینکه یک روز صالح سکته میکند و حامد و همسرش او ر ابه بیمارستان میرسانند اما یزدان گم میشود و ….

بیوگرافی حمیدرضا محمدی بازیگر نقش حامد بازیگران فیلم رگبرگ با نقش +اسامی و داستان و عکس

بیوگرافی حمیدرضا محمدی بازیگر نقش حامد

حمیدرضا محمدی زاده ۳۰ مهر ۱۳۶۵ در تهران است. دارای مدرک کارشناسی در رشته کارگردانی و تدوین بوده و دوره‌های آموزش بازیگری را در موسسه کارنامه سپری کرده، محمدی زاده فعالیت در عرصه بازیگری را با بازیگری در تئاتر شروع می‌ کند و در این زمینه بسیار فعال است.

او کار بازیگری را تئاتر شروع کرده و سپس وارد کار تصویری را با چند تله فیلم و فیلم کوتاه، و سریال پی گرفته است.

بیوگرافی حسین معلومی بازیگر نقش صالح بازیگران فیلم رگبرگ با نقش +اسامی و داستان و عکس

بیوگرافی حسین معلومی بازیگر نقش صالح

حسین معلومی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار حسین معلومی می‌توان به بازیگری در فیلم لیلی با من است، سریال خاله سارا و سریال ریشه در خاک اشاره کرد.

حسین معلومی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1354 در فیلم مرد نا‌آرام به کارگردانی سیروس قهرمانی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم لیلی با من است، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حسین معلومی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون رضا بیک ایمانوردی، ملوسک، سیروس افهمی و طوطی سلیمی را تجربه کرد.

بیوگرافی مهدی خدایی

سید مهدی (مجتبی) خدایی، دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشگاه آزاد شهر ری و یکی از بنیانگذاران مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۸۸ و در پی هجوم نیروهای سپاه پاسداران بازداشت و متعاقباً به بند ۲ الف زندان اوین منتقل شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *