بیوگرافی بازیگران فیلم شیار 143 با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم شیار ۱۴۳ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم شیار 143

اسامی بازیگران فیلم شیار 143 با نقش انها عبارتند از:

  • مریلا زارعی بازیگر نقش الفت
  • مهران احمدی بازیگر نقش سید علی بمان
  • گلاره عباسی بازیگر نقش فردوس
  • جواد عزتی بازیگر نقش شاهرخ
  • زهرا مرادی بازیگر نقش آهی جان
  • یدالله شادمانی بازیگر نقش تلفنچی
  • سامان صفاری بازیگر نقش یونس
  • محیا دهقانی بازیگر نقش مریم
  • علی نفیسی بازیگر نقش فرمانده بسیج
  • حسام بیگدلو بازیگر نقش مصاحبه‌گر

بیوگرافی بازیگران فیلم شیار 143 با نقش +عکس و داستان

معرفی فیلم شیار 143

شیار ۱۴۳ فیلمی تولید سا 1392  به کارگردانی و نویسندگی نرگس آبیار میباشد که بر اساس وقعیت ساخته شده است خانم نرگس آبیار یک رمان با همین نام را نوشته است تهیه‌کنندگی شیار ۱۴۳ بر عهده ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی بوده است.

در متن فیلم، شیار ۱۴۳ یکی از محدوده‌هایی است که در منطقه جنگی؛ برای مین یابی و یافتن پیکر شهدا در جنگ مورد تفحص و کاوش قرار می‌گیرد.

خلاصه داستان

داستان فیلم شیار ۱۴۳ درباره یک شهید بوده که مفقودالاثر شده است ولی مادرش امید دارد که پیکر پسرش پیدا میشود و سالها به امید پیدا شدن پیکر پسرش زندگی میکند یک روز به او میگویند که تعدادی شهید گمنام اورده اند و …..

بیوگرافی مریلا زارعی بازیگر نقش الفت بازیگران فیلم شیار 143 با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی مریلا زارعی بازیگر نقش الفت

مریلا زارعی سال 1353 در نطنز اصفهان به دنیا آمد. او یک خواهر و یک برادر دارد، برادر او در خارج از کشور سکونت دارد و خواهر کوچکترش، ملیکا زارعی است که با نام هنری خاله شادونه مجری برنامه‌های کودکان است.

تحصیلات پایه‌ای مریلا زارعی در مدرسه علوی اسلامی بوده است و فضای این مدرسه و تحلیل مسائل دینی و اجتماعی و برگزاری جلسات نقد فیلم و سریال، پایه‌های علاقه او به بازیگری از همینجا شکل گرفت. تحصیلات دانشگاهی این بازیگر در رشته صنایع غذایی و از دانشگاه آزاد است.

بیوگرافی مهران احمدی بازیگر نقش سید علی بمان فیلم شیار 143 با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی مهران احمدی بازیگر نقش سید علی بمان

مهران احمدی، بازیگر و کارگردان محبوب ایرانی در ۱ اسفندماه ۱۳۵۲ متولد شد. مهران احمدی در کودکی به نیشابور کوچ کرده تا مهران احمدی چند سالی را در گروه‌هـای آماتور تئاتری نیشابور دست بـه تجربه بزند. آنها سپس در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران برگشته است.

و در سال ۱۳۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شدم او برای در اوردن خرجی دانشگاه مدتی رو در رستوران گارسونی میکرده اسـت.

بیوگرافی گلاره عباسی بازیگر نقش فردوس

بیوگرافی گلاره عباسی بازیگر نقش فردوس

گلاره عباسی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران هست که این روزها با سریال شهرزاد 2 در شبکه نمایش خانگی حضور دارد.گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1362 در استان تهران هست.وی فارغ‌ التحصیل رشته معماری از دانشکده هنر می باشد و یک خواهر دارد که کارشناس تغذیه هست.گلاره عباسی در اواخر ماه رمضان سال 94 با همسر خود ادیب راد ازدواج کرده هست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *