بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

بازیگر نقش الیزابت دختر داعشی در سریال پایتخت 5 کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت دختر داعشی در سریال پایتخت 5 متولد ۱۱ بهمن ۱۳۷۱ در تهران میباشد او به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و دانشگاهش در انگلیس بوده است.

نیلوفر رجایی فر دارای لیسانس فیریک و اختر فیزیک از دانشگاه رویال لندن انگلستان بوده که با سریال پایتخت 5 در نقش دختر داعشی به شهرت دست یافت.

سریال پایتخت ۵ که در سال ۱۳۹۶ بر روی آنتن رفت مورد استقبال مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت .

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟ عکس بی حجاب نیلوفر رجایی فر

این مجموعه یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی ایران است که توانسته میزان محبوبیت بالایی را در بین مخاطبان تلویزیونی کسب کند.

در این سریال بازیگران شناخته شده ای حضور دارند و بازیگران جدیدی به آن اضافه شده که یکی از آنها خانم نیلوفر رجایی فر بوده که نقش الیزابت دختر انگلیسی‌زبان را بر عهده دارد.

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟ عکس بی حجاب نیلوفر رجایی فر

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر

این خانم هنرمند در ۱۱ بهمن ۱۳۷۱ در شهر تهران به دنیا آمده و در رشته لیسانس فیزیک و اختر فیزیک تحصیل کرده و مدرک خود را از دانشگاه سریال لند انگلستان اخذ نموده است.

وی تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد و برای همین منظور است که در این سریال بازی کرده است و نقش یک دختر داعشی را بر عهده دارد.

او پس از فرار از دست داعشی‌ها با خانواده‌ی نقش اصلی فیلم یعنی نقی معمولی آشنا می‌شود.

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟ عکس بدون حجاب نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی هنوز ازدواج نکرده است.

سریال پایتخت ۵ یک سریال پرمخاطب بوده که استقبال مردم از آن باعث شد که ۵ قسمت از آن طی سال‌های قبل، ساخته شود.

این سریال داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که در هر فصل، با اتفاقات جدیدی روبرو می‌شوند.

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟ عکس بی حجاب

سریال پایتخت یکی از پرمخاطب ترین سریال های نوروزی در تلویزیون است که امسال با حضور چهره های جدید روی آنتن رفت. بهرام افشاری بازیگر تازه کاری که سابقه همکاری با سیروس مقدم را در سریال علی البدل دارد در پایتخت 5 در نقش پسر بهبود فریبا جلوی دوربین رفت و توانست با گریمی خاص و نقشی متفاوت نظرهای زیادی را به خود جلب کند.

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 کیست؟ عکس بی حجاب

مصاحبه الیزابت دختر داعشی در پایتخت 5

واقعیت این است که من فقط چند قسمت از سریال را دیده بودم، اما چون آن زمان در انگلیس مشغول تحصیل بودم، ممکن است کل داستان را دنبال نکردم و نمیدانستم موضوع سریال چیست اما بعد از اینکه به من پیشنهاد شد در این سریال بازی کند همه قسمت های فصل های این سریال را در دو شب دیدم

بازیگر نقش الیزابت دختر داعشی در سریال پایتخت 5 کیست بیوگرافی و عکس

نحوه پیوستن به سریال پایتخت 5

شخصی که من را میخواست معرفی کند به من گفت که برایت یک نقش بازیگری توپ و بسیار عالی و جذاب سراغ دارم که بدون شک در حال بازی آن خواهید دید و مهمتر از همه این که ارسطو قصد دارد با شما دوستش داشته باشد! (با نیشخند) و البته من در آن زمان نمی دانستم که ارسطو قصد دارد با من دوست شود! بعد از آن وسط کار متوجه شدم و واقعاً وقتی با آقای مصطفی تنابنده صحبت کردم، ایشان همین را گفتند، اما بعد متوجه شدم که موضوع اصلاً مورد علاقه ارسطو نیست. حداقل برای من، الیزابت لایه های هویتی عجیب و غریب و متمایز متعددی داشت که من واقعاً خوشحالم که این نقش را بازی می کنم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *