بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ کیست

حمیدرضا محمدی بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ میباشد حمیدرضا محمدی گوینده رادیو و دوبلور و بازیگر ایرانی در سی مهر ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمده و دارای مدرک لیسانس در رشته فیلمسازی و کارگردانی و تدوین است.

بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

حمیدرضا محمدی 30 مهر 1365 در شهر تهران به دنیا آمده است، وی فارغ التحصیل رشته تدوین و کارگردانی می‌باشد. با بازی در نقش «غلامرضا» در سریال «سرجوخه» به شهرت رسیده است.

او کار بازیگری را تئاتر شروع کرده و سپس وارد کار تصویری را با چند تله فیلم و فیلم کوتاه، و سریال پی گرفته است. موفقیت و درخشش محمدی در تئاتر و اجرای مسلطش باعث، شده تاکنون به جشنواره های متعدد داخلی و بین المللی راه یابد.

بازیگر نقش حامد در فیلم رگبرگ کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

حمیدرضا محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «آبادان یازده 60»، سریال تلویزیونی «سرجوخه» و سریال تلویزیونی «در میان خاکستر» فعالیت داشته است.

حمیدرضا محمدی فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد. او در سال 1388 برای اولین بار در فیلم «دکان های پیامبری» به کارگردانی مهدی علی میرزایی مقابل دوربین قرار گرفته و سپس با بازی در سریال های درمیان خاکستر ، فاصله ها، سراب و راز پنهان تجربه بازیگری در تلویزیون را کسب کرد.

بازیگر جوان تئاتر، سینما و تلویزیون در رادیو نیز فعالیت کرده و در سال 90 به مدت یک سال گوینده رادیو سراسری ایران بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *