بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست همراه بیوگرافی و اینستاگرام و عکس و سوابق او را در این صفحه بخوانید.

بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر

علیرضا کمالی در سریال پوست شیر نقش رضا پروانه را بر عهده دارد او در اینن نقش دوست نعیم با بازی هادی حجازی فر است در ادامه به بیوگرافی این بازیگر خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

 

بیوگرافی علیرضا کمالی

علیرضا کمالی با نام اصلی علیرضا کمالی نژاد متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران بازیگر ایرانی است. علیرضا کمالی سال ۱۳۷۹ وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و در حین تحصیل در حوزه هنری تهران در رشته نمایش عروسکی فعالیت کرد، که سه سال این همکاری طول کشید و در نهمین جشنواره سراسری تئاتر دفاع مقدس بعنوان بهترین بازیگر انتخاب شد. در سال ۸۲ بعنوان دستیار کارگردان در سریال شیخ بهایی به کارگردانی شهرام اسدی بصورت جدی کارشان را در حوزه سینما و تلویزیون شروع کردند.

بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

نقش حضرت علی اکبر

آقای کمالی نژاد برای اولین بار در نقش شمایل حضرت علی اکبر در سریال ثارالله به نویسندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی شهریار بحرانی، مقابل دوربین رفت اما به علت توقف فیلمبرداری آن پروژه در دی ماه سال ۸۲، هیچگاه تصاویر اولین بازی ایشان پخش نشد… اما چند سال بعد با هنرنمایی فوق العاده خود در فیلم سینمایی ملک سلیمان، این بار به تهیه کنندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی شهریار بحرانی، توانست توجه همگان را به خود جلب کند.

پوست شیر مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند. این مجموعه در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ از شبکۀ اینترنتی فیلم نت به نمایش درآمد.

فیلم های‌ سینمایی علیرضا کمالی

سینمایی سفر۱۳۸۲«مهرداد خوشبخت»

سینمایی جنگ کودکانه ۱۳۸۳«ابولقاسم طالبی»

سینمایی سفر ۱۳۸۴«علیرضا سبزواری»

سینمایی چشمهایت راببند ۱۳۸۴«علیرضا امینی»

سینمایی پایان راه ۱۳۸۵«افسانه منادی»

سینمایی دستهای خالی ۱۳۸۵«ابولقاسم طالبی»

بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

سینمایی ملک سلیمان«ع» ۱۳۸۵- ۱۳۸۷«شهریار بحرانی»

سینمایی در آغاز یک روز ۱۳۸۷«بهرام توکلی»

سینمایی آخرین برگشتی ۱۳۸۸«امیر انصاری»

سینمایی بـه فاصله یک نفس ۱۳۹۰« امیر انصاری»

سینمایی اینجا شهر دیگری است ۱۳۹۰ «احمدرضا گرشاسبی»

بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس بازیگر نقش رضا در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی و اینستاگرام و عکس

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *