بازیگر نقش رضا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سید رضا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سید رضا در فیلم روحینا کیست

مهدی زمین‌پرداز بازیگر نقش رضا در فیلم روحینا میباشد مهدی زمین پرداز بازیگر و کارگردان، متولد ۱۳۶۰ تهران است. او مدرک لیسانس بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد و فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر را دارد. او از ۱۳۷۳ فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرد.

بازیگر نقش رضا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

مهدی زمین پرداز پس از سال ها حضور در تئاتر و فضای هنری نتوانسته بود به جایگاه مناسبی دست پیدا کند تا اینکه در سال 1391 با بازی در نقش « شهید حسن باقری » در مستند « آخرین روز های زمستان » به خوبی درخشید و مسیر زندگی هنری اش به طور کامل متحول شد. با این که این اتفاق کمی دیر بود ولی زمین پرداز قدر فرصت به وجود آمده را دانست و با بازی در کار های با کیفیت ، کم کاری را به بازی در کار های بی کیفیت ترجیح داد و امروز پس از گذشت چند سال همچنان در دنیای بازیگری به خوبی میدرخشد.

بازیگر نقش رضا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

مهدی زمین‌پرداز نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1391 در سریال آخرین روزهای زمستان به کارگردانی محمدحسین مهدویان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم لاتاری، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مهدی زمین‌پرداز محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون حامد پورمحمدی، مجتبی شفیعی، ابراهیم امینی و سهیل بابایی را تجربه کرد.

بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست

نقش سیدرضا در فیلم روحینا

این فیلم به سفارش سیمای استان‌ها جهت پخش از شبکه‌های سراسری رسانه ملی، همچنین جهت اکران و حضور در جشنواره‌ها آماده می‌شود. تصویربرداری این اثر پائیز ۱۳۹۹ در قم و دیگر شهرهای کشور آغاز شده و از جمله ویژگی‌های برجسته آن، تولید و ساخت در سه فضای افغانستان، ایران و سوریه است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *