بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست

نازنین رحیمی بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا میباشد او متولد 18 اردیبهشت 1365 در زنجان است و سابقه بازی در سریال مس ؛ سوین و سارای و فیلم روحینا را در کارنامه اش دارد.

نازنین رحیمی در سال 1397 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نازنین رحیمی در این سال، بازیگری در سریال مس به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی محسوب می‌شود.

بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نازنین رحیمی بازی در سریال مس بوده است. نازنین رحیمی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1397 سریال مس نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با عبدالرضا صادقی جهانی همکاری داشته است. نازنین رحیمی توانست با بازی در سریال مس تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مجید مشیری، مرتضی کاظمی، رامین راستاد و فرج‌الله گل‌سفیدی بر تجارب او افزود.

بازیگر نقش روحینا در فیلم روحینا کیست +بیوگرافی و عکس

بازی در فیلم روحینا

فیلم سینمایی «روحینا» در روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی چهارشنبه 18 مردادماه 1402 ساعت 19 پخش شد  این فیلم به سفارش سیمای استان‌ها جهت پخش از شبکه‌های سراسری رسانه ملی، همچنین جهت اکران و حضور در جشنواره‌ها آماده می‌شود. تصویربرداری این اثر پائیز ۱۳۹۹ در قم و دیگر شهرهای کشور آغاز شده و از جمله ویژگی‌های برجسته آن، تولید و ساخت در سه فضای افغانستان، ایران و سوریه است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *