بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

ابتسام بغلانی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط را بازی میکند او اهل خرمشهر است و به زبان عربی تسلط دارد به همین دلیل نقش های عربی و یا محلی خوزستانی را به او میدهند.

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست

این روزها بازی اعتصامی بغلانی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است چرا که نقش متفاوتی را بر عهده دارد  او در سریال سقط نقش زن داعشی را بازی میکند هرچند خانم بغلانی در سریال هایی همچون سرجوخه ، خانه امن ،لحظه گرگ و میش و نجلا بازی کرده است اما در نقش یک زن داعشی برای اولین بار از ظاهر شده است و در سریال سقوط به ایفای نقش پرداخت.

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

همچنین ببینید: بیوگرافی ابتصام بغلانی بازیگر و همسرش کیست 

سقوط سریالی که مورد توجه علاقه مندان به شبکه نمایش خانگی قرار گرفته است داستان سریال سقوط درباره دو کاراکتر به نامهای ژاکان و آیسان بوده که به تازگی باهم ازدواج کرده اند و درگیر مسائل مشکلات مالی می‌شوند ژاکان برای به دست آوردن پول به گروه داعش می پیوندد و بعدا متوجه می‌شود که درچه منجلابی فرو رفته است در نهایت تصمیم می‌گیرد که از گروه داعش فرار کند اما او را به قتل میرساند و همسرش آیسان را به اسارت می گیرند و از او می‌خواهند که به جهاد نکاح داعش یپیوندد خانم ابتسام بغلانی نقش یکی از زنان داعشی را برعهده دارد.

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

جالب است بدانید که خانم بغلانی در تئاتر نیز فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و از بازیگران کهنه کار تئاتر محسوب می شود.

کاراکتر منفی نقش زن داعشی

در ادامه بیوگرافی ابتسام بغلانی وی در نقش فرمانده زن داعشی که از کارکترهای منفی این سریال می باشد به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

داستان از کردستان آغاز می‌ شود و زندگی آیسان و ژاکان در بهار سال ۱۳۹۵ را روایت می‌ کند. زوجی که با چالش مالی شدیدی روبرو هستند. این را می‌شود از طعنه‌ هایی که میان آیسان و ژاکان رد و بدل می‌شود، فهمید. اما در نهایت ژاکان با پولی مرموز به خانه بر می‌گردد که با شک و گمان آیسان روبرو می‌شود.

بعدتر ژاکان بر سر پول‌ها با آیسان وارد جدال می‌شود. جدالی که خیلی زود خاتمه می‌یابد و ژاکان با دو بلیط ترکیه همسرش را غافلگیر می‌کند. او می‌گوید که این سفر جبران ماه عسلی که هیچ گاه نرفته است و در سکانس‌های بعدی آن‌ها را در هواپیما و در ترکیه می‌ بینیم.

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *