بازیگر نقش سامان در فیلم وانتافه کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سامان در فیلم وانتافه کیست +بیوگرافی و عکس

سامان در فیلم وانتافه کیست

سامان غنائمی بازیگر نقش سامان در فیلم وانتافه میباشد او بازیگر و کارگردان اهل تهران بوده و در سال 1368 به دنیا امده است.

او در فیلم های “برف بی صدا می بارد” و “دیدن این فیلم جرم است” بازی کرده است و در تئاتر به عنوان کارگردان فعالیت داشته است.

بازیگر نقش سامان در فیلم وانتافه کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی سامان غنائمی

سامان غنائمی بازیگر و کارگردان متولد سال 1368 میباشد

فعالیت های غنائمی عمدتا در حوزه فیلم های داستانی کوتاه است. از جمله آثار او می توان اشاره کرد به: نفرس، سیخفیل، به همین سادگی، اژدها لازم می شود و…

بازیگر نقش سامان در فیلم وانتافه کیست +بیوگرافی و عکس

بازی در فیلم وانتافه

سامان غنائمی در فیلم وانتافه بازی کرده است «وانتافه» محصول خانه تولیدات جوان است که با مجری طرحی باشگاه فیلم سوره تولید شده و یک طنز اجتماعی است که به مشکلات اقتصادی نگاه دارد.

در خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی آمده است: «اگه اون سکه طلای لعنتی تو چاه نمی افتاد ما این همه بدبختی نداشتیم!»

فیلم طنز «وانتافه» با حضور مهران احمدی، امیر کربلایی‌زاده، نفیسه روشن، سامان غنائمی و افسانه چهره‌آزاد سه شنبه از شبکه سه سیما پخش شد.

مدیر تولید: افشین رئوفی، مدیر تصویربرداری: یوسف سبحانی، بازیگران: مهران احمدی، افسانه چهره آزاد، امیر کربلایی زاده، نفیسه روشن، سامان غنائمی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: فرشاد کلباسی، تدوین: علی گورانی، مدیر صدابرداری: امید قربانی، موسیقی: امید روشن‌بین، مدیر تدارکات: بهرام دانایی، طراح چهره پردازی: هادی لطفی، طراح صحنه و لباس: محسن شریفی، عکاس: حمید ضرابی، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی، تهیه شده در خانه تولیدات جوان.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *