بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد او را در این صفحه ببینید

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی

سریال روز های آبی این شب ها بر روی آنتن شبکه تهران رفت و مورد استقبال مردم قرار گرفته است که در آن بازیگران زیادی حضور دارند و داستان جذابی را به تصویر می‌کشد که یکی از این بازیگران پرهام موحدی بوده که در نقش سهیل به ایفای نقش می پردازند

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد

پرهام موحدی کیست

او در ۱۷ اسفند ۱۳۸۷ متولد شده و استعداد زیادی در بازیگری دارد سریال روزهای آبی به کارگردانی محمدرضا غلامی مهم ترین تجربه حرفه ای در تلویزیون می باشد و علاوه بر سریال روزهای آبی در سریال از سرنوشت و یکی بود یکی نبود نیز بازی کرده است سریال یکی بود یکی نبود توسط مرضیه منصوری کارگردانی شده و در آن بازیگرانی همچون مهران رجبی و مریم سعادت در رامین ناصرنصیر بازی می‌کند و این تجربه نصیب پرهام موحدی بوده که در کنار این اشخاص به هنرنمایی بپردازد.

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد

شروع فعالیت هنری پرهام موحدی

پرهام موحدی کار هنری خود را ابتدا از تبلیغات تلویزیونی شروع کرد و بعد از آن برای ایفای نقش در نمایش موزیکال (اولیور توئیست) انتخاب شد.او در تالار وحدت تهران با بازیگرانی همچون نوید محمد زاده و آتیلا پسیانی و ستاره پسیانی و مهنازافشار و هوتن شکیبا همبازی بوده است.

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد

داستان سریال «روزهای آبی» درباره خانواده‌ای است که در شرایط مالی سخت قرار می‌گیرد و با توجه به مشکلات مالی پدر، مجبور به تجربه زندگی در روستای مادری‌شان می‌شوند و این آغاز چالش‌های تلخ و شیرین آن‌ها در روستا است.

بازیگران سریال «روزهای آبی» عبارتند از: اکبر عبدی، نادر سلیمانی، مهران رجبی، فریبا متخصص، ایرج نوذری، ویدا جوان، سامان صفاری و علیرضا جلالی تبار، امیر غفارمنش، علی سلیمانی، رامین ناصر نصیر، افشین سنگ‌چاپ، کیوان ساکت‌اف، مجید پتکی، مهسا غفوری،، مرتضی زارع، عاطفه چوپانی، مجید شهریاری، پرهام موحدی، پریا مهدوی و امین علی شهسواری.

پرهام موحدی در سریال (از سرنوشت) نیز حضور داشته است و درحال حاضر با بازی در سریال (روزهای آبی) در نقش سهیل جلوی دوربین رفته و مشهور شده است.

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد

پیج اینستاگرام پرهام موحدی

در اینستاگرام میتوانید با آی parhammovahhedi پیج این هنرمند را دنبال کنید

پرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولدپرهام موحدی بازیگر نقش سهیل در سریال روزهای آبی کیست؟ + اینستاگرام و عکس و سن و تاریخ تولد

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *