بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

کامبیز بازغی بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری شخصیت جدیدی را بازی میکند و در فصل دوم سریال زخم کاری حضور پیدا کرده است و توانسته تجربه جدیدی را در شبکه نمایش خانگی به دست آورد این اولین تجربه کامبیز دیرباز در شبکه نمایش خانگی میباشد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری 2 کامبیز دیرباز میباشد که قبلا قرار بود این نقش را پژمان بازغی بازی کند اما در نهایت کامبیز دیرباز این نقش را بر عهده گرفت! از نقش های مهمی که کابیز دیرباز تا به حال بازی کرده است نقش مجید سوزوکی در اخراجی ها ، خلیل کبابی در زیر پای مادر و اسد در نابرده رنج میباشد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

کامبیز دیرباز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری است او در روز 12 شهریور سال 1354 به دنیا آمده است. دیرباز فارغ التحصیل رشته بازیگری است و یک بار موفق به کسب سیمرغ بلورین شده است.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

کامبیز دیرباز با سریال با سریال تب سرد به شهرت رسید و خیلی خوب نقش منفی این سریال را در کنار شهاب حسینی و مهدی سلوکی بازی کرد.

همچنین ببینید:

دانلود کامل سریال زخم کاری 2 (قسمت اول فصل دوم) رایگان

بیوگرافی

کامبیز دیرباز در روز ۱۲ شهریور سال ۱۳۵۴ در شهر تهران به دنیا آمد. کامبیز دیرباز اصالتش تنکابنی است و در حال حاضر متاهل و دارای یک دختر به نام «نیاز» می باشد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

کامبیز دیرباز فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری می باشد. او در هنرستان با توجه به این که دوست داشته وارد دانشگاه هنر بشود رشته الکترونیک خوانده است و بعد از شرکت در کنکور در رشته مورد علاقه اش قبول شده است.

سوابق

دیرباز پس از «دوئل» در فیلم‌های «گرداب»، «به نام پدر»، «مقلد شیطان»، «سرگیجه» و «اخراجی‌ها» بازی کرد. این گفت‌وگو به بهانه اکران «اخراجی‌ها» فیلمی که دیرباز در آن نقش مجید سوزوکی شخصیت اصلی را بازی کرده انجام شده در روزهای پایانی سال 85 که دیرباز مشغله‌های زیادی داشت. چند روز را سر صحنه مجموعه «در چشم باد» در شمال کشور می‌گذراند و چند روز به تهران می‌آمد تا به ضبط برنامه نوروزی‌اش در رادیو برسد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

آشنایی کامبیز دیرباز با همسرش

همسرم را در رشته ادبیات نمایشی در همان دانشکده ای که درس می خواندم دیدم، چندسالی اسـت که همسرم ترجیح داده اسـت به عنوان معلم فعالیت کند.

همسر مـن یکی از مهم ترین منتقدان بنده اسـت و همیشه در انتخاب نقش بـه مـن مشورت میدهد ، با این که معلمی رشته سختی اسـت اما همسرم به علت عشقی که از کودکی بـه معلمی داشته در حال فعالیت در این زمینه اسـت.

کامبیز دیرباز می‌گوید : رسیدگی بـه خانواده برای من همیشه یكی در اولویت‌ ها ي زندگی می‌باشد، دوری از خانواده برایم بسیار سخت اسـت؛ مخصوصا دوری از دخترم برایم سخت تر از همه ی اسـت ، چراكه او همه ی زندگی‌ ام و انگیزه من برای پیشرفت در زندگی و كار اسـت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *