بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام و بیوگرافی و سوابق دیبا زاهدی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

سریال همبازی یکی از سریال نوروزی 1400 بوده که ا شبکه دوم پخش میشود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است سریالی که در آن هنرمندان زیادی حضور دارند و باعث جذاب شدن این کار تلویزیونی گردیده است این کار توسط آقای سروش محمدزاده کارگردانی شده است و در آن بازیگران سرشناسی از جمله دیبا زاهدی و کامران تفتی و مریم مومن و حسین مهری بازی میکنند که مجله شبونه در این صفحه به بیوگرافی خانم دیبا زاهدی بازیگر نقش لیلا میپردازد .

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست

بازیگر نقش لیلا خانم دیبا زاهدی بوده که جدیدترین تجربه خود را در سال 1400 کسب کرده است هرچند که این سریال در سال 1399 ساخته شده است اما در سال 1400 از شبکه دوم سیما پخش شد.

دیبا زاهدی متولد 7 آذر 1368 میباشد. وی در شهر تهران متولد شده است. میزان تحصیلات دیبا زاهدی: وی فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه آزاد می باشد. دورۀ بازیگری خود را نزد مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان و هم چنین کلاس های استاد حمید سمندریان گذرانده است.

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

اولین حضور او در سینما و هم چنین آغاز فعالیت هنری اش در سال 92 با بازی در فیلم سینمای پنج ستاره به کارگردانی مهشید افشار زاده بوده است.

او برای قانع کردن خانواده خود برای اینکه فعالیت هنری او مانع تحصیل او نمی شود همواره سعی می کرد تا نمرات خوبی در درس های خود بگیرد. در نهایت با توجه به عدم قبولی خانواده وی، در دانشگاه آزاد رشته مهندسی معماری را انتخاب می کند و به تحصیل می پردازد. اما همواره در طول دوران تحصیل در دانشگاه به دنبال کلاس ها و برنامه های بازیگری بوده است.

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

با بازی در فیلم سینمای پنج ستاره بـه کارگردانی مهشید افشار زاده رقم خورد همبازی شدن با بازیگران مشهوری از جمله شهاب حسینی، سحر قریشی و شیرین بینا باعث دیده شدنش شد در سال 1394 با ایفای نقش مریم، دختر این بادیگارد که پرویز پرستویی اجرا کننده آن بود حضور یافت.

اینستاگرام دیبا زاهدی

صفحه (پیج) اینستاگرام دیبا زاهدی به آدرس زیر فعال است :

instagram.com/dibazahedi

بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی بازیگر نقش لیلا در سریال هم بازی کیست + اینستاگرام دیبا زاهدی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *