بازیگر نقش لیلی (جوانی) در سریال در چشم باد کیست +عکس جنجالی

بازیگر نقش لیلی (جوانی) در سریال در چشم باد کیست +عکس جنجالی

عکس های جدید لیلی در سریال در چشم باد

ستاره صفرآوه بازیگر نقش جونی لیلی در سریال در چشم باد را بازی میکند نقش کودکی لیلی را مرحومه بیتا توکلی بازی کرده که متاسفانه در سال 1383 در یک سانحه تصادف به همراه پدر و مادرش فوت کرد.

ستاره صفرآوه اهل تاجیکستان است که در سریال چشم باد به شهرت رسید او متاهل بوده و دارای یک فزند است سستاره صفراوه متولد سال ۱۳۵۹ بوده و بیشتر در زمینه خبرنگاری فعالیت دارد.

بازیگر نقش (بزرگسالی) لیلی در سریال در چشم باد کیست

ستاره صفرآوه بازیگر نقش بزرگسالی لیلی در سریال در چشم باد متولد سال ۱۳۵۹ می باشد علاوه بر بازیگری در حوزه خبرنگاری اجرا و کارگردانی نیز فعالیت داشته است.

بازیگر نقش لیلی (جوانی) در سریال در چشم باد کیست +عکس جنجالی

ستاره صفرآوه در تاجیکستان فعالیت هنری خود را با گویندگی آغاز کرده است کار او مرتبط با رشته تحصیلی اش بوده است او در کشور خودش تاجیکستان استاد دانشگاه در زمینه خبرنگاری میباشد او توسط مسعود جعفری جوزانی برای نقش لیلی در سریال «در چشم باد» انتخاب شده است او در این سریال در کنار پارسا پیروزفر، سعید راد، کامبیز دیرباز ،لاله اسکندری، سحر جعفری جوزانی ،اکبر عبدی، فخرالدین صدیق شریف ، محمدرضا هدایتی و… ایفای نقش می کند.

بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد کیست؟ عکس جنجالی ستاره صفرآوه

بیوگرافی ستاره صفرآوه

ستاره صفرآوه بازیگر 43 ساله تاجیکستانی است که در کشور خودش در دانشکده هنرهای زیبا در رشته خبرنگاری صدا و سیما با گرایش کارگردانی درس خوانده است. او به زبان های فارسیُ روسی و انگلیسی کاملا مسلط است.

او قبل از بازیگری در شبکه اول تاجیکستان گوینده خبر روسی و تاجیکی بود تا این که برای بازی در سریال در چشم باد به ایران آمد و بعد از اتمام این کار و بازگشت به تاجیسکتان استاد دانشکده هنرهای زیبا شد.

او می گوید آرزو دارد انسان خوبی باشد و بتواند چهره درستی از زن تاجیک را به دنیا نشان دهد.

بازیگر نقش لیلی (جوانی) در سریال در چشم باد کیست +عکس جنجالی

سریال در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در سال ۱۳۸۹ از شبکه اول سیما بر روی آنتن  رفت.

این سریال ۴۴ قسمتی داستان تاریخی و حماسی داشته و درباره خانواده ایست که در دوره قیام میرزا کوچک خان جنگلی زندگی می کنند این خانواده در در دوره های مختلف از جمله آزادسازی خرمشهر زندگی شان به تصویر می‌شود

در سریال بازیگران شناخته شده همچون پارسا پیروزفر و سعید راد و کامپیوتر باز و لاله اسکندری و اکبر عبدی بازی می کنند یکی از بازیگران سریال خانم ستاره صفرآوه بازیگر تاجیکستانی بود در نقش بزرگسالی لیلی بازی میکرد

بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد کیست؟ عکس جنجالی ستاره صفرآوه

بیوگرافی ستاره صفرآوه

این خانم هنرمند در سال ۱۳۵۹ به دنیا آمده و اصالتاً تاجیکستانی است و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی و مجری و خبرنگاری نیز فعالیت دارد

درباره نحوه بازی در سریال در چشم باد می گوید که یکسال شنیدم که کارگردان ایرانی به کشور تاجیکستان آمده بود تا یک بازیگر را انتخاب کند و من خیلی خوشحال شدم و در این فراخوان شرکت کردم که خوشبختانه مورد پسند واقع شدم و پدرم نیز رضایت کامل برای حضور در این سریال را داشت که من به ایران بروم.

بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد کیست؟ عکس جنجالی ستاره صفرآوه

بازیگر نقش بزرگسالی لیلی در سریال در چشم باد

او بعد از آشنایی با عوامل سریال و پذیرفته شدنش، به همراه پدرش به ایران آمده و دو سال و نیم طول کشید تا نقش خود را ایفا کنید

او درباره نحوه آشنایی با عوامل سریال گفته: یک شب در خانه، همراه فامیل به تماشای تلویزیون نشسته بودم. یک باره دیدم خانم «لطافت یوسفی» که از هنرمندان بزرگ تاجیکستان است، در حال مصاحبه می‌باشد. او می‌گفت در یک فیلم بزرگ ایرانی ایفای نقش کرده است. همراه با مصاحبه «لطافت» پاره ای از پشت صحنه و یک پاره از فیلم «در چشم باد» را به نمایش گذاشتند.

بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد کیست؟ عکس جنجالی ستاره صفرآوه

از این که مردم ایران از بازی اش در سریال «در چشم باد» استقبال کرده اند، خوشحال است و ایران را خیلی دوست دارد. «ستاره صفرآوه» ۲۷ ساله و متولد تاجیکستان است وی فارغ التحصیل رشته خبرنگاری صدا و سیما با گرایش کارگردانی، از دانشکده هنرهای زیبای تاجیکستان می‌باشد. «صفرآوه» می‌گوید که قبل از این که بازیگر شود، در شبکه اول تاجیکستان خبر روسی، تاجیکی را می‌خوانده است.

بازیگر نقش لیلی (جوانی) در سریال در چشم باد کیست +عکس جنجالی

پس از این که بازی اش در سریال «در چشم باد» به پایان رسیده است، به کشور خود بازگشته سپس استاد دانشکده هنرهای زیبای تاجیکستان شده است. بازیگر نقش «لیلی» سریال «در چشم باد» می‌گوید: هنگامی‌که برای بازی در سریال «در چشم باد» پذیرفته شدم، به همراه پدرم به ایران آمدم و بازی ام دو سال و نیم طول کشید. «صفرآوه» از پوشش ایرانی بسیار خوشش می‌آید و می‌گوید: فرهنگ ایران و تاجیکستان یکی است. همه از یک مردم و یک پدر و مادر هستیم.

بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد کیست؟ عکس جنجالی

گفت وگو با «ستاره صفرآوه» با همان لحن و بیان شیرین تاجیکی نوشته شده است، تا تداعی گر بازی لیلی «در چشم باد» باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *