بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

گیتا راد در نقش مها در سریال رحیل خیلی خوب توانسته مهارت خود را در بازیگری نشان بدهد داستان سریال راحیل درباره کاراکتر محا می‌باشد که در اواخر دوران قاجار و اوایل دوران پهلوی زندگی می‌کند و اتفاقات سیاسی و اجتماعی زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد گیتا راد که نام او در رسانه‌ها به معصومه عربی ذکر شده است موفق شده در اولین تجربه خود در سریال رحیل بازی کند و در اولین گام خود در تلویزیون یک نقش مهم و پررنگ را بر عهده داشته باشد.

همه چیز درباره بازیگر محا در رحیل

معصومه عربی گیتا راد در سریال رحیل نقش کاراکاتر مها را بازی میکند و این اولین تجربه حرفه ای او در مقابل دوربین است بازیگر دهه هشتادی که خیلی خوب در نقش خود ظاهر شده است و برای اولین بار در قاب تلویوزیون دیده میشود! اولین بازی او در تلویزیون با نقش اصلی همراه بوده است سریال رحیل از اواخر مردادماه 1402 از شبکه سه پخش شد و بازی معصومه عربی به خوبی دیده شد.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

گیتا راد بازیگر نقش مها در سریال رحیل اولین بار است که در تلویزیون بازی میکند او شانس بسیار خوبی را به دست آورده تا در اولین حضورش در تلویزیون بازیگر نقش اصلی باشد و بازی او به خوبی دیده شود بدون شک در اینده اخبار زیادی از گیتا راد خواهیم شنید.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست

معصومه عربی گیتا راد بازیگر نقش مها در سریال رحیل میباشد او متولد دهه 80 بوده و از بازیگران جوان تئاتر میباشد که چندسالی به صورت حرفه ای در تئاتر فعالیت میکند و حالا در سریال رحیل اولین تجربه بازیگری خود را کسب کرده است سریال به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده تولید شده است.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

معصومه عربی (گیتا راد) بازیگر با استعداد تئاتر است او در دهه 80 به دنیا امده است و در نقش مها با سریال رحیل به شهرت رسید و اولین گام خود را در عرصه بازیگری برداشته است هر چند که او چند کار نمایشی تئاتر را در کارنامه خود دارد. وی با بازی در نقش اصلی سریال تاریخی «رحیل» برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

معصومه عربی بازیگر نقش مها در سریال رحیل با بازیگرانی همچون حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، هومن برق نورد، کاظم هژیرآزاد، ریحانه رضی، علی عباسی زاده، مریم کاویانی، حسام محمودی، محسن آمیری، ابتسام بغلانی، شاهو رستمی،غزاله اکرمی، مهرداد نیکنام، هانیه غلامی، محسن نقیبیان، فتح الله طاهری ، معصومه عربی و… به ایفای نقش می پردازند.

درباره سریال رحیل

سریال رحیل در ۴۰ قسمت تهیه و تولید شده است. ۲۰ قسمت اول این سریال در ماه محرم و صفر پخش می شود و ۲۰ قسمت دیگر آن در ایام دهه فاطمیه پخش خواهد شد‌.

اولین قسمت سریال رحیل از روز شنبه ۲۸ مرداد از شبکه سه سیما پخش می شود. این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ پخش می شود و تکرار آن ۰۰:۴۵ بامداد ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۱۰ ظهر می باشد.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

فیلمبرداری این سریال نزدیک به شش ماه پیش کلید خورد و چند گروه به‌طور مداوم در حال ضبط و فیلمبرداری این کار بوده‌اند؛ همه گروه‌های تولید به طور مستقیم زیر نظر یک اتاق فکر به مدیریت رامین عباسی‌زاده – طراح و تهیه‌کننده سریال – به کار پرداخته‌اند تا حاصل کار یکدست گردد.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس

تجربه عالی برای مها در رحیل

گیتا راد در نقش مها (محا) نشان داد بازیگر با استعدادی است این سریال در رسانه ملی پخش شد و گیتا راد استعدادهای خود را نمایش گذاشت داستان سریال رحیل در محو کاراکتر مها میچرخد و به همیل دلیل بهترین فرصت بود تا گیتا راد خود را نشان دهد.

بازیگر نقش مها در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس
پس از پخش سریال راحیل قسمت اول و دوم، تا حدودی مخاطب اصل داستان سریال را دریافت و متوجه محوریت فیلم شد. سریال رحیل به کارگردانی مسعود آب پرور، یک فیلم تاریخی است که درون مایه عاشورایی داردو داستانی از اواخر دوران قاجار و اوایل دوران پهلوی را روایت می کند که با بازگشت یکی از نقش اصلی سریال به نام “مها” از سفر کربلا آغاز می شود. معصومه عربی (گیتا راد)، بازیگر نقش مها در سریال رحیل تمام تلاش خود را بکار میگیرد تا زنان دیگر دربار قاجار را با خود همراه کرده تا تعزیه ای عاشورایی برپا کنند.

در این صفحه با بازیگر نقش مها در سریال رحیل آشنا شدید و بیوگرافی و عکس های او را مشاهده کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *