بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان کیست +اینستاگرام و بیوگرافی

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان +اینستاگرام و عکس جنجالی آن واتانابه را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان

خانم آن واتانابه در سریال نوش جان بازیگر نقش اصلی بوده که کاراکتر میکو را برعهده دارد از بازیگران شناخته شده سابقه حضور در سینما و تلویزیون ژاپن را دارد با حضور در سریال نوش‌جان توانست که به شهرت فراوانی دست پیدا کند و به همین دلیل طرفداران فراوانی را به دست آورد.

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان +اینستاگرام و عکس

وی در ۱۴ آوریل ۱۹۸۶ در شهر توکیو به دنیا آمده است خانواده او هنرمند بود و پدر و مادرش در زمینه بازیگری فعالیت می‌کنند پدر و مادر او از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون بوده که از دیگر جدا شدند

خانم آن واتانابه توسط پدرش وارد دنیای بازیگری شد و بعد از حضور موفق در سینمای ژاپن برای بازی در سریال نوش جان به ایفای نقش پرداخت و توانست مورد توجه مردم قرار بگیرد سریال نوش جان در کشورهای مختلف دنیا دوبله شد و پخش گردید به همین دلیل شهرت جهانی این خانم هنرمند منجر شد

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان +اینستاگرام و عکس

ازدواج ناموفق

آن واتانابه  در اول ژانویه سال 2015 با یک بازیگر مطرح به نام ماساهیرو هیگاشیده ازدواج کرد. این زوج در سریال نوش جان نقش زن و شوهر را بازی کردند.

هیگاشیده تا کنون در فیلم های «نامه خودکشی»، «مساله کیریشیما»، «آساکو» و فردای من، دیروز تو بازی کرده است.

این زوج در 16 مه 2016 صاحب 2 دختر دوقلو شدند و بازیگر نقش میکو تنها پسرش را نیز در روز 7 نوامبر سال 2017 به دنیا آورد.

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان +اینستاگرام و عکس

در حالی که به نظر می رسید همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رود ناگهان فاش شد مرد جوان به همسرش خیانت کرده است. همین موضوع روابط این زوج را تیره و تار کرد و در نهایت خانم بازیگر در روز اول آگوست 2020 از شوهرش طلاق گرفت اما هر دو وعده داند برای مراقبت از کودکان با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

حتی شکست در زندگی شخصی نیز خانم بازیگر را از دنیای سینما و تلویزیون دور نکرد. او تاکنون در11 فیلم سینمایی و 16 سریال حضور داشته که آخرین آنها به نام مردم امید همچنان در دست تولید است.

بیوگرافی بازیگر نقش میکو در سریال نوش جان +اینستاگرام و عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *