بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

نائله در سریال عشق کوفی کیست

شبنم‌ قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی متولد ۱۹ تیر ۱۳۶۸ میباشد او فعالیت هنریش را ابتدا با تئاتر شروع کرد از جمله نمایش های وی می توان به نمایش سایکوسیس ۴:۴۸ و نمایش یک مساوی چهار را نام برد. اما برای نخستین بار با ایفای نقش مهندس حریرچی در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۹۶ وارد قاب تلویزیون شد و به عنوان بازیگر شهرت یافت.

«عشق کوفی» قرار است ماجرای عشق هلال پسر کماندار به نائله دختری نازپرورده در کوفه سال ۶۱ هجری قمری باشد و ماجرای آن تا واقعه کربلا و شهادت سیدالشهدا (ع) ادامه پیدا کند. ماجرای عشق هلال پسر کماندار به نائله دختری نازپرورده اما تنها. قصه‌ای در دل تاریخ و در زمانی که واقعه کربلا در حال وقوع بود. هرچند که کلیت این قصه واقعی نیست و برگرفته از تخیل نویسنده است اما باز هم، برخی چهره‌های واقعی تاریخی برای نشان دادن تاریخ آن دوران، به تصویر کشیده شده‌اند.

اینستاگرام شبنم قربانی

صفحه شخصی وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با آیدی shabghorbani فعال است و فالورهای چشمگیری ندارد. اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با کارهای هنری و دیدن عکس های جدید و خاص وی هستید به آیدی درج شده مراجعه کنید.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بیوگرافی

شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی بوده و متولد 19 تیر 1368 در تهران میباشد او با سریال ملکه گدایان مورد توجه قرار گرفت و با سریال عشق کوفی به شهرت رسید. شبنم قربانی فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر و فارغ التحصیل موسسه کارنامه در سال 94-95 است. او بازیگر کم حاشیه ای است و علاقه ای به عنوان کردن مسائل خصوصی زندگی اش ندارد .

وی کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در فیلم سینمایی ناکوک بازی کرده و سریال های تلویزیونی «ششمین نفر» ، « آخرین بازی» و مجموعه نمایش خانگی «یاغی» بازی کرده است.  سعید شریف در سریال عشق کوفی در سال 1402 به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی سعید سعدی در نقش هلال بازی کرده است.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست

شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی متولد 19 تیر 1368 میباشد او فعالیت هنریش را ابتدا با تئاتر شروع کرد از جمله نمایش های وی می توان به نمایش سایکوسیس ۴:۴۸ و نمایش یک مساوی چهار را نام برد. اما برای نخستین بار با ایفای نقش مهندس حریرچی در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان در سال 1396 وارد قاب تلویزیون شد و به عنوان بازیگر شهرت یافت.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

ورود به دنیای بازیگری

برای اولین بار در سال 1396 و در 28 سالگی با نمایش 4=1 به کارگردانی یاوره دره زمی با به عرصه هنر گذاشت.

اولین تجربه بازیگری شبنم قربانی در مقابل دوربین بازی در سریال “لحظه گرگ و میش” در سال 1396 و به کارگردانی کارگردان خوش نام تلویزیون همایون اسعدیان بود.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

شبنم قربانی در میانه این مجموعه وارد سریال شد و نقش دختری به نام مهندس حریرچی را بازی می کرد که یکی از شخصیت اصلی یعنی هادی با بازی حسام محمودی به او علاقه مند بود.

سوابق

پس از آن نیز در سال 1398 در فیلم کویر امروز به کارگردانی حامی رمضان هم بازی شد و تجربه موفقی را برای خود رقم زد. این فیلم که در کشور فنلاند فیلمبرداری شد، داستان پسر 13 ساله ای به نام «رامین» است که به همراه خانواده اش تقاضای پناهندگی به فنلاند را داده اند و چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند، تقاضای شان از سوی این کشور رد می شود. شهاب حسینی نقش پدر و شبنم قربانی نقش مادر خانواده را ایفا کردند.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

شبنم قربانی در سال 1398 با شهاب حسینی در فیلم «کویر امروز» به کارگردانی حامی رمضان هم‌بازی شد و تجربه موفقی را برای خود رقم زد.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی

فیلم کویر امروز دومین تجربه بازیگری شبنم قربانی است که در کشور فنلاند فیلمبرداری شد، داستان پسر 13 ساله‌ای به نام «رامین» است که به همراه خانواده‌اش تقاضای پناهندگی به فنلاند را داده‌اند و چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند، تقاضای‌شان از سوی این کشور رد می‌شود. شهاب حسینی نقش پدر و شبنم قربانی نقش مادر خانواده را ایفا کردند.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

وضعیت ازدواج و همسر شبنم قربانی

شبنم قربانی خبر ازدواج خود را در اسفند 99 منتشر کرد.

نام همسر او امین میرشکاری صدابردار مشهور سینما و تلویزیون است.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سریال عشق کوفی

عشق کوفی به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی سعید سعدی با بازی لعیا زنگنه، نادر سلیمانی، سعید شریف، شبنم قربانی، حسین سلیمانی، نادر فلاح، سوگل طهماسبی، مریم کاویانی، مهسا مهجور و … از ۲۹ تیر روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

سازندگان «عشق کوفی» برای نقش های اصلی دو جوان سریال که عشق آن ها بخشی از درام را شکل می دهد، سراغ دو بازیگر جدید رفته اند.

هر چند شبنم قربانی و سعید شریف تجربه بازیگری داشته اند، اما «عشق کوفی» اولین حضور آن در نقش اصلی محسوب می شود.

قربانی دانش آموخته رشته بازیگری است که فعالیت حرفه ای خود را با تئاتر شروع کرد و بعد از آن جذب سینما و تلویزیون شد.

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سال پیش سازمان هنری رسانه‌ای اوج سریال «عشق کوفی» را وارد مرحله تولید کرد. این سریال داستان یک عشق میان دختری به اسم نائله و پسری به نام هلال در کوفه سال ۶۱ هجری قمری را روایت می‌کند و ماجرای آن تا واقعه کربلا و شهادت سیدالشهدا (ع) ادامه می‌یابد. «عشق کوفی» را حسن آخوندپور بر اساس فیلمنامه فائزه یارمحمدی و یزدان کاظمی کارگردانی کرده و نقش‌های اصلی را به دو بازیگر تازه نفس یعنی شبنم قربانی و سعید شریف سپرده است.

لعیا زنگنه، نادر سلیمانی، حسین سلیمانی، سوگل طهماسبی، مریم کاویانی، نادر فلاح و … دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

آن طور که پیش تر سعید سعدی تهیه‌کننده «عشق کوفی» گفته بود این سریال ترکیبی از یک رویداد واقعیِ تاریخی -ماجرای بیعت مردم کوفه با امام حسین (ع) – و الزامات درام است.

طبعاً «عشق کوفی» را نمی‌توان با اثری چون سریال ۴۰ قسمتی «مختارنامه» که بخشی از قصه آن در واقعه عاشورا می‌گذشت، قیاس کرد. همین که این واقعه عظیم از زاویه نگاهی دیگر دستمایه یک سریال تلویزیونی شده اما اتفاقی مهم است که حداقل فایده آن تعدد و تنوع محصولات عاشورایی است.

«عشق کوفی» از این هفته روی آنتن شبکه سه خواهد رفت و باید دید تازه‌ترین تلاش برای ساخت یک مجموعه تاریخی-عاشورایی چه حاصلی به همراه خواهد داشت؟

در این صفحه از سایت شبونه با بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی آشنا شدید امیدواریم اطلاعات سعید شریف جامع و کامل بوده باشد.

سریال عشق کوفی بیشترین بیننده

بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در خصوص میزان تماشای سریال‌های در حال پخش صداوسیما از نگاه مخاطبان، مجموعه تلویزیونی «بازپرس» با ۲۲.۵ درصد بیننده در میان پاسخگویان نظرسنجی، پرمخاطب‌ترین سریال ماه اخیر تلویزیون شد و توانسته رضایت ۸۳.۹ درصدی تماشاگران را از آن خود کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *