بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سعید شریف بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون بوده و متولد سال 1360 میباشد و در سریال عشق کوفی نقش هلال را بر عهده دارد این بازیگر تا به حال در سریال و فیلم های زیادی بازی کرده است.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست

سعید شریف متولد دهه 1360 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در فیلم سینمایی ناکوک بازی کرده و سریال های تلویزیونی «ششمین نفر» ، « آخرین بازی» و مجموعه نمایش خانگی «یاغی» بازی کرده است. او در سریال های آخرین بازی در سال 1393 به کارگردانی حسین سهیلی زاده و ششمین نفر در سال 1390 به کارگردانی بهمن گودرزی به ایفای نقش پرداخته است.

سعید شریف بازیگر جوان کشورمان بعد از تجریه سینما و تلویزیون در نقش جوان عاشق سریال عشق کوفی در نقش اصلی برای اولین بار ظاهر شد و در این مجموعه نقش هلال را برعهده دارد و شبنم قربانی نیز نقش نائله را بازی کرده است. «عشق کوفی» به کارگردانی حسن آخوندپور محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که ماجرای یک عشق در سال ۶۱ هجری قمری را روایت می‌ کند.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بیوگرافی

سعید شریف بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سعید شریف می‌توان به بازیگری در سریال آخرین بازی اشاره کرد.

سعید شریف در سال 1393 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سعید شریف در این سال، بازیگری در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده محسوب می‌شود.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سوابق

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سعید شریف بازی در سریال آخرین بازی بوده است. سعید شریف کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1393 سریال آخرین بازی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با حسین سهیلی‌زاده همکاری داشته است. سعید شریف توانست با بازی در سریال آخرین بازی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیرحسین رستمی، بهاره افشاری، روناک یونسی و آتش تقی‌پور بر تجارب او افزود.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سعید شریف بازیگری است که کار خود را از روی صحنه تئاتر آغاز کرد و با بازی های خوبی که داشت توانست نام خودش را در میان اهالی تئاتر مطرح کند. او تجربه کار در سینما و همچنین تلویزیون و شبکه نمایش خانگی را هم دارد.

فیلم ها و سریالها

فیلم سینمایی ناکوک از جمله کارهای شریف است. این فیلم به کارگردانی امیر پورکیان در سال 1395 ساخته شد و درباره نوجوانی به نام آرش است که به تازگی از بند مواد مخدر رها شده و با مادرش زندگی می‌کند، در کافه‌ای با دوستش که از برادر به او نزدیک‌تر است، مشغول کار است. پدر آرش که مدت‌ها قبل از ایران متواری شده و در فضای مجازی با فرزندش ارتباط گرفته، قرار است به ایران بازگردد، اما مسئله‌ای جدید و فضای ملتهبی در راه است.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سریال ششمین نفر، تولید سال 1390 از دیگر کارهای سعید شریف است. این مجموعه به کارگردانی بهمن گودرزی درباره قتل پدر یک سرگرد پلیس است. این سرگرد به برادر زنش به نام داوود مظنون شده و وی را دستگیر می کند. این دستگیری منجر می شود تا داوود پرده از رازهای دیگری بردارد…

مجموعه ششمین نفر به کارگردانی بهمن گودرزی از دیگر کارهای سعید شریف است. این مجموعه در سال ۱۳۹۰ ساخته شده و درباره قتل پدر یک سرگرد پلیس است. این سرگرد به برادر زنش به نام داوود مظنون شده و وی را دستگیر می کند. این دستگیری منجر می شود تا داوود پرده از رازهای دیگری بردارد…

از دیگر کارهای سعید شریف بازی در سریال آخرین بازی که حسین سهیلی زاده در سال ۱۳۹۳ آن را ساخت می توان نام برد این مجموعه داستان قباد جوان بلندپروازی است که به باشگاه فوتبال وارد می شود اما خیلی ها قصد دارند تا وی را از باشگاه خارج کنند.

همچنین ببینید:

 بیوگرافی انوش معظمی بازیگر نقش حرمله و همسر و فرزندان

بیوگرافی بیژن افشار بازیگر سریال مختارنامه و همسرش

سریال آخرین بازی که حسین سهیلی زاده در سال 1393 آن را ساخت از دیگر کارهای سعید شریف است. این مجموعه داستان قباد جوان بلندپروازی است که به باشگاه فوتبال وارد می شود اما خیلی ها قصد دارند تا وی را از باشگاه خارج کنند.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازی در سریال یاغی

سعید شریف همچنین در سریال یاغی نیز بازی کرده است. او در این مجموعه پرمخاطب نقش دایی ابرا را برعهده داشت که برای رفتن ابرا به آلمان خیلی اصرار داشت و مانع بزرگی بر سر راه جاوید و دختر مورد علاقه اش بود. اگر یادتان باشد وقتی جاوید و ابرا با هم به شمال فرار کردند، دایی ابرا آنجا را پیدا کرد و جاوید را حسابی کتک زد.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سریال عشق کوفی

فائزه یاراحمدی، یکی از نویسندگان «عشق کوفی» در آستانه پخش این سریال، در پاسخ به اینکه چرا طی سال‌هاhttps://shaboneh.com/%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%da%a9%d9%88%d9%81%db%8c/ی اخیر تولیدات تاریخی کاهش داشته است؟ گفت: این کمبود ساخت تنها به یک عامل برنمی‌گردد و مجموعه‌ای از عوامل را در برمی‌گیرد. باید بگویم آنچه واضح است تولید کار تاریخی کار بسیار سخت، سنگین، زمان‌بر و هزینه‌بر است. اما وجه دیگری که شاید بتوانم راحت‌تر به عنوان یک نویسنده درباره آن نظر بدهم، وجه قصه و قصه پردازی آن است.

همچنین ببینید

بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی کیست

وی ادامه داد: زمانی که بخواهید یک قصه تاریخی را در یک برهه تاریخی روایت کنید، به هر حال بارها درباره آن قصه گفته و ساخته شده است. بنابراین ناخودآگاه به سمت تکرار خواهد رفت. برای همین قصه‌پردازی در این زمینه سخت می‌شود. نویسنده‌ها باید تلاش مضاعف کنند تا بتوانند وجه متفاوت و پرداخت جدید از آن ماجرای تاریخی که در ذهن همه وجود دارد را خلق کنند. ارزش اثر هم همین است. چون مخاطب منتظر است تا در فیلم و سریال تازه یک موضوع و روایت جدید ببیند.

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

عشق کوفی بیشترین بیننده

بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در خصوص میزان تماشای سریال‌های در حال پخش صداوسیما از نگاه مخاطبان، مجموعه تلویزیونی «بازپرس» با ۲۲.۵ درصد بیننده در میان پاسخگویان نظرسنجی، پرمخاطب‌ترین سریال ماه اخیر تلویزیون شد و توانسته رضایت ۸۳.۹ درصدی تماشاگران را از آن خود کند.

در این صفحه از سایت شبونه با بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی آشنا شدید امیدواریم اطلاعات سعید شریف جامع و کامل بوده باشد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *