بازیگر نقش کودکی آرمان در سریال افعی تهران کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش کودکی آرمان در سریال افعی تهران کیست +بیوگرافی

کودکی آرمان در سریال افعی تهران کیست

بابک ملک زاده بازیگر نقش کودکی آرمان در سریال افعی تهران متولد ۱۳۹۵ میباشد او کار خود را با تیزرهای فرهنگی، تیزرهای تبلیغاتی پخش از تلویزیون، سریالهای تلویزیونی و حوزه مادلینگ مشغول به فعالیت میباشد. وی سابقه همکاری با شرکت های تبلیغاتی ایران نوین و بادکوبه را در رزومه کاری خود دارا میباشد.

بیوگرافی بابک ملک زاده

بابک ملک زاده متولد ۱۳۹۵ میباشد. بابک ملک زاده در تیزرهای فرهنگی، تیزرهای تبلیغاتی پخش از تلویزیون، سریالهای تلویزیونی و حوزه مادلینگ مشغول به فعالیت میباشد. وی سابقه همکاری با شرکت های تبلیغاتی ایران نوین و بادکوبه را در رزومه کاری خود دارا میباشد.

وی همچنین در سریالهای “افعی تهران”، “آقای آخوندزاده”، “آنها” و فیلمهای کوتاه “طناب”، “عروسک کوکی” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بازیگر نقش کودکی آرمان در سریال افعی تهران کیست +بیوگرافی

بازی در سریال افعی تهران

“افعی تهران” در ژانر درام اجتماعی، ماجراهای یک کارگردان سینما به‌نام با بازی پیمان معادی را دنبال می‌کند که درگیر پرونده یک قتل می‌شود. این اتفاق او را به‌دنیای رازآلود و پر از چالش می‌کشاند و زندگی شخصی و حرفه‌ای او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در این مسیر، او با شخصیت‌های مختلفی از جمله “سارا” (با بازی سحر دولتشاهی) و “ماهور” (با بازی آزاده صمدی) آشنا می‌شود که هرکدام نقشی در این پرونده قتل دارند.

با تولید سریال «افعی تهران» به کارگردانی سامان مقدم براساس فیلمنامه پیمان معادی، پای این بازیگر برای اولین بار به شبکه نمایش خانگی باز می‌شود. معادی قرار بود خودش این سریال را کارگردانی کند اما نهایتا آن را به مقدم سپرد. او بازیگر نقش اصلی این سریال است و سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی و … هم با این پروژه همکاری دارند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *