بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

توماج دانش بهزادی بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران میباشد او متولد دهه هفتاد بوده و سریال بی نشان و سوران و قفل یعنی کلید بازی کرده است.

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست

توماج دانش بهزادی بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران متولد دهه هفتاد بوده و در سریال بی نشان و سوران بازی کرده است. سوران مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر درامِ – تاریخی به کارگردانی سروش محمدزاده، تهیه‌کنندگی مجتبی فرآورده و نویسندگی عباس ریاحی است که در تهران و کردستان تصویربرداری شده است

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

توماج دانش بهزادی، فارغ التحصیل کارشناس ارشد کارگردانی است. او از سال ۱۳۹۲ به تدریس در دانشگاه هنر و معماری مشغول است. از دیگر فعالیت های وی می توان به بازی در نمایش های بسیار اشاره کرد. از جمله می توان نمایش “بیرون پشت در” نوشته “ولفگانگ بورشرت” به کارگردانی “ایمان اسکندری” را نام برد. این نمایش اثر برگزیده بخش بین الملل سی و سومین دوره جشنواره فجر شناخته شد.

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

سوابق

توماج دانش بهزادی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم توماج دانش بهزادی در این سال، بازیگری در سریال قفل یعنی کلید به کارگردانی مرجان اشرفی‌زاده محسوب می‌شود.

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی توماج دانش بهزادی بازی در سریال قفل یعنی کلید بوده است. توماج دانش بهزادی سال 1387 سریال قفل یعنی کلید نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش قادر در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس های بدون گریم

او در این سریال با مرجان اشرفی‌زاده همکاری داشته است. توماج دانش بهزادی توانست با بازی در سریال قفل یعنی کلید تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر صفا آقاجانی، سینا رازانی، هاله گرجی و عسل بدیعی بر تجارب او افزود.

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

سریال سوران

سوران مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر درامِ – تاریخی به کارگردانی سروش محمدزاده، تهیه‌کنندگی مجتبی فرآورده و نویسندگی عباس ریاحی است که در تهران و کردستان تصویربرداری شده است. سوران از ۱۷ خرداد چهارشنبه و پنجشنبه ها از شبکه یک پخش می‌شود. این سریال در مرکز سریال سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید شده‌است. سریال «سوران» از کتاب «عصرهای کریسکان» نوشته کیانوش گلزارراغب اقتباس شده است؛  تیتراژ پایانی این سریال را محمد معتمدی اجرا کرده است.

بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس بازیگر نقش کیانوش در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *