بانک های مالک پرسپولیس توسط هواداران استقلال تحریم شدند

بانک های مالک پرسپولیس توسط هواداران استقلال تحریم شدند

بانک های مالک پرسپولیس توسط هواداران استقلال تحریم شدند تصاویر و ویدیوهایی در شبکه هیا اجتماعی دست به دست میشود که برخی از هواداران استقلال و فن پیج های هواداری استقلال از استقلالی های میخواهند که پول های خود را از بانک های مالک پرسپولیس بیرون بکشند و در بانک های دیگر قرار دهند.

بانک های مالک پرسپولیس توسط هواداران استقلال تحریم شدند

این پیج ها همچنین از هواداران استقلال خواستند که حساب های خود را در این بانک ها مسدود کنند.

برخی از سوپرمارکت ها و فروشگاه ها و مغازه های استقلالی نیز در برگه ای که در مغازه خود نصب کرده اند از پذیرفتن کارت های بانکی مالکان پرسپولیس خودداری میکنند.

؛ اخیرا، مالکیت پرسپولیس در اختیار مجموعه‌ای از بانک‌ها قرار گرفته و استقلال هم به شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس واگذار شده است.

هرچند شوخی با اسپانسر تیم مقابل و کری‌هایی با مضمون کدام حامی بهتر یا پول‌دارتر است در این فاصله کوتاه از سوی طرفداران دو تیم دور از انتظار نبود، اما یکی از طرفداران استقلالی در شبکه‌ اجتماعی ایکس (توییتر سابق) با انتشار تصویری از دست‌نوشته نصب‌شده در مغازه‌اش، مدعی شد به کسانی که با کارت‌هایی غیر از بانک‌های حامی پرسپولیس خرید کنند تخفیف می‌دهد. این کاربر توضیح داده که اجازه نمی‌دهد از تراکنش مالی محل کارش سودی عاید باشگاه پرسپولیس شود!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *