باور کنید این دختر 23 سال سن دارد “شانا ری” دختری با بیماری بی بی فیس

باور کنید این دختر 23 سال سن دارد "شانا ری" دختری با بیماری بی بی فیس

“شانا ری” دختری 23 ساله است که قد و قامت و اندامی شبیه به دختر 8 ساله دارد و هیچکس باور نمیکند این دختر 23 ساله است به همراه دلیل مورد توجه قرار گرفته است.

باور کنید این دختر 23 سال سن دارد

رابطه مرد 23 ساله و زن گرفتار در بدن دختر 8 ساله انتقادات گسترده ای را برانگیخته است. خیلی ها این مرد را متهم کرده اند که به دلیل اینکه این دختر بچه به نظر می رسد جذب او شده است، اما او اصرار دارد که پیوند عمیق آنها بر اساس شخصیت آنها است و به شخصیت او علاقه مند است نه ظاهر کودکانه او.

باور کنید این دختر 23 سال سن دارد "شانا ری" دختری با بیماری بی بی فیس

Shauna Rae به اندازه یک دانش آموز کلاس سوم با تنها 95 سانتی متر قد و 22.5 کیلوگرم وزن است. کاهش رشد او یکی از عوارض جانبی درمان سرطان مغز است که او در کودکی از آن رنج می برد .

بیماری عحیب

اما اخیراً این دختر جوان 23 ساله با مردی 26 ساله اهل ولز به نام دن سویگارت رابطه برقرار کرده است و برخورد آنها در قسمت اخیر نمایش واقعی TLC ثبت شده است.

همچنین ببینید:

باریک ترین شهر جهان کجاست اینجا باریک ترین شهر جهان است

اما برخی از افراد انگیزه دن برای این رابطه را زیر سوال بردند، به ویژه پس از ابراز نگرانی والدین شانا مبنی بر اینکه ظاهر کودکانه او ممکن است یک پدوفیل را جذب کرده باشد.

باور کنید این دختر 23 سال سن دارد "شانا ری" دختری با بیماری بی بی فیس

در ویدئویی که در ماه دسامبر در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و اخیراً پس از پخش شدن داستان زندگی شانا در فضای مجازی منتشر شد، دن از خود دفاع کرد و توضیح داد که رابطه‌اش را بر اساس اینکه او چه شخصیتی دارد بر قرار کرده و نه اینکه او چه هیکیلی دارد او گفت: «خیلی مهم است که به یاد داشته باشیم که شانا یک زن 23 ساله فوق العاده با معلولیت است. همانطور که با او ارتباط برقرار می کنید، مهم است که ناتوانی او را بپذیرید و بر اساس شخصیت او رابطه برقرار کنید.”

همچنین ببینید:

او در این ویدئو توضیح داد که پس از تماشای فصل اول مستند شنا و الهام گرفتن از قدرت عاطفی شانا به سراغ شانا رفته و گفت: “او یک زن 23 ساله شگفت انگیز و الهام بخش است که کمی کوتاه است.”

باور کنید این دختر 23 سال سن دارد "شانا ری" دختری با بیماری بی بی فیس

او اعتراف کرد که می‌دانست در صورت حضور در برنامه با نفرت مواجه می‌شود، اما حجم انتقادات را منزجرکننده و غیرانسانی توصیف کرد و گفت: “شما با این سخنان شانا را غیرانسانی می‌کنید، و این واقعاً او یک انسان است و سزاوار این است که با هر کسی که می‌خواهد باشد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *