بحران بنزین برای رانندگان اسنپ و تپسی دردسر شد

بحران بنزین برای رانندگان اسنپ و تپسی دردسر شد

بحران بنزین در کشور برای رانندگان اسنپ و تپسی دردسر ساز شده است و کارت سوخت آنها جوابگوی مصرف بنزین برای کار نیست.

بحران بنزین برای رانندگان اسنپ و تپسی دردسر شد

بحران بنزین برای رانندگان اسنپ و تپسی

افزایش بیش از حد مصرف بنزین سبب شده که مسئولان کشورمان فکری برای بهینه کردن مصرف سوخت کنند.

طبق آمار، مصرف روزانه بنزین در دو سال گذشته ۸۸ میلیون لیتر بوده که توسط پالایشگاه‌های کشورمان تولید می‌شده است اما امسال مصرف بنزین به ۱۲۲ میلیون لیتر رسیده است که از توان پالایشگاه‌های کشور برای تولید خارج گردیده است و به همین دلیل دولت برای کاهش مصرف بنزین و یا به عبارتی بهینه کردن مصرف بنزین راهکار جدید و عجیب و غریبی ارائه داده است.

طبق قانون جدید کارت سوخت شخصی دارای ۶۰ لیتر بنزین ۱۵۰۰ تومانی و ۱۵۰ لیتر بنزین ۳۰۰۰ تومانی است و همچنین کارت سوخت جایگاه‌های بنزین نیز محدود شده تا مردم با استفاده از کارت سوخت‌های شخصی خود اقدام به سوخت‌گیری کنند و از قاچاق بنزین جلوگیری نمایند.

این اتفاق باعث شده که مشکلات بسیار زیادی برای مردم به وجود بیاید و در پمپ بنزین‌ها با صفوف طولانی همراه باشند و از سوی دیگر افرادی که در تاکسی‌های اینترنتی همچون اسنپ و تپسی فعالیت می‌کنند با مشکلات فراوانی در سوخت‌گیری مواجه شوند چرا که کارت سوخت شخصی آنها جوابگوی مصرف بنزین برای کار کردن نیست و برای پیدا کردن پمپ بنزین با کارت سوخت مسفت‌های طولانی را باید طی کرده و یا در صف‌های طولانی بایستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *