برسام پسر ساسی مانکن ! چرا ساسی پسرش را رها کرده؟

برسام پسر ساسی مانکن و سایه! چرا ساسی پسرش را رها کرده؟ جزییات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

برسام پسر ساسی مانکن و سایه!

ساسی خواننده مقیم لس انجلس که این روزها با آهنگ های مستهجن حسابی جنجال به پا کرده است باعث شده که انتقادات زیادی یه سمت او باشد.

برسام پسر ساسی مانکن ! چرا ساسی پسرش را رها کرده؟

این خواننده مبتذل با دختران زیادی رابطه نامشروع داشته است که یکی از انها به نام سایه بچه دار شده اما ساسی این بچه را قبول ندارد و مسئولیتی در قبال او بر عهده نمیگیرد.

سایه نام این پسر بچه را برسام گذاشته است و درحالی که ساسی از او خواسته بوده که این بچه سقط کند اما سایه این بچه را به دنیا آورد و بزرگ کرده است.

خواهرزن ساسی مانکن با انتشار این ویدئو نوشت: فیلم ابد و یک روز نماد درد و بدبختی مردم و جامعه اس. از آدمی که بچه ی خودشو ول کرده و گردن نمیگیره، بیش از این انتظار نمیره که همچین آهنگ هایی بسازه.

🔹خاله ی برسان: چقدر از اینکه برسام تو فیلم بجا اینکه از موزیک های مزخرف باباش بخونه، از اندی می خونه و میگه اندی رو دوست داره، خوشحال شدم.

🔸او همچنین نوشت: سایه اجازه نمیده که تنها پسر ساسی مانکن آهنگها و ترانه های باباش رو گوش بده… شما هم حواستون باشه که چه سمی دارید به روح و روان بچه هاتون وارد می کنید… ترانه هایی که در مورد چشم های قرمز و علف و اول اینستا و بعد کتاب هستند، و یا در آن از پورن استار استفاده میشه، مناسب برای نه تنها بچه ها، بلکه کل جامعه نیستند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *