بریدن و قطع آلت تناسلی همسر به دلیل خیانت +عکس

بریدن و قطع آلت تناسلی همسر به دلیل خیانت +عکس و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زن 40 ساله به دلیل خیانت همسرش آلت تناسلی او را برید و سپس در اینستاگرام به اشتراک گذاشت!!

بریدن و قطع آلت تناسلی همسر به دلیل خیانت +عکس

این زن وقتی میفهمد همسرش به او خیانت کرده است شب در غذای او داروی خواب اور ریخته و سپس دست و پای او را میبندد و آلت تناسلی اش را قطع میکند و سپس عکس آن را در اینستاگرامش به اشتراک میگذارد و مینویسد این سزای مرد خیانت کار است.

 

دادگاه این زن 40ساله را به جرم قطع آلت تناسلی شوهرش به حبس ابد محکوم کرد.

این زن پس از بریدن آلت تناسلی همسرش آن را در دستگاه ویژه خرد کردن زباله انداخته است تا قبل پیوند زدن نباشد.

دادگاه ناحیه اورنج کانتی در ایالت کالیفرنیا،روز جمعه با صدور حکم نهایی خود خانم کیو را به تحمل حبس ابد با امکان فرجام خواهی محکوم کرد. برابر این حکم خانم کیو بعد از تحمل هفت سال تحمل زندان می‌تواند درخواست عفو کند.

بریدن و قطع آلت تناسلی همسر به دلیل خیانت +عکس

بازپرسان این پرونده می‌گویند خانم کیو شب واقعه، ابتدا با اضافه کردن داروی خواب آور به غذای همسرش او را عملا بیهوش کرده و سپس با چاقوی آشپزخانه و در حالی که فریاد می‌کشیده “این حق توست” آلت تناسلی شوهرش را قطع کرده و سپس آن را داخل دستگاه خرد کننده زباله که معمولا در سینک ظرفشویی آشپزخانه‌های آمریکایی وجود دارد، انداخته است.

او دقایقی بعد از این کار با آتش نشانی تماس گرفت. هنگامی که ماموران به محل رسیدند، همسر او را که به تخت بسته شده بود و خونریزی شدید داشت نجات دادند. خانم کیو در آن هنگام به آتش نشان‌ها گفته بود: “حقش بود”.

بریدن و قطع آلت تناسلی همسر به دلیل خیانت +عکس

دادگاه این زن 40ساله را به جرم خشونت بیش از حد و شکنجه و آزار گناهکار شناخت.

وکلای خانم کیو می گویند او از اختلالات روحی رنج می برده و آزرده از خاطرات سوء رفتار جنسی بوده که در کودکی تجربه کرده است.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *