فیلم / بستنی کباب کوبیده (گوشت) چندش ترین بستنی دنیا

فیلم / بستنی کباب کوبیده (گوشت) چندش ترین بستنی دنیا

طرز تهیه بستنی کباب کوبیده (گوشت)

این روزها صنف‌های مختلف در فضای مجازی تبلیغات کسب و کار خود را به شکل‌های عجیب و غریب انجام می‌دهند تا بتوانند مشتری جذب کنند یکی از کلیپ‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است طرز تهیه بستنی با کباب کوبیده است که به نوعی حال به همزن‌ترین بستنی دنیا شناخته می‌شود.

دانلود

کباب کوبیده با گوشت گوسفندی خانمی که در ویدیو مشاهده می‌کنید به بستنی تبدیل می‌کند و با اضافه کردن شیر و شکر به آن ستنی عجیب و غریبی را تهیه می‌کند که حتماً شما هم از دیدن این بستنی حالتان به هم می‌خورد برخی از کاربران فضای مجازی به این بستنی ابراز علاقه کردند که یه بار تست کردن آن خالی از لطف نباشد با توجه به اینکه متفاوت بودن مزه این دو می‌تواند برای هر کسی جذاب باشد.

مردم هر فرهنگی دسر و غذاهای موردعلاقه خود را دارند و هرکسی با رفتار غذایی خاصی احساس شادی می‌کند، ولی احتمالاً بستنی از آن دسته چیزهایی است که در تمام جهان از پیر تا جوان مورد توجه قرار می‌گیرد و کمتر کسی هست که به آن علاقه نداشته باشد. انواع طعم‌ها و سبک‌های بستنی در جهان وجود دارد، از جلاتو (Gelato، بستنی ایتالیایی که در فروشگاه‌ها معمولاً به‌صورت اسکوپی فروخته می‌شود) گرفته تا بستنی قیفی و معجون که هرکدام علاقه‌مندان خاص خود را دارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *