ماجرای بهاره رهنما و گربه اش دکمه که عاشق هم هستند +عکس

ماجرای بهاره رهنما و گربه اش دکمه که عاشق هم هستند +عکس

بهاره رهنما به همراه گربه خانگی اش در یک مراسم حضور پیدا کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است! این بازیگر برای نخستین بار است که از حیوان خانگی اش رونمایی میکند! بهاره رهنما که هر سال با تغییر چهره اش کاربران فضای مجازی را متحیر میکند امسال نیز چهره متفاوتی پیدا کرده است.

ماجرای بهاره رهنما و گربه اش دکمه که عاشق هم هستند +عکس

ماجرای بهاره رهنما و گربه اش دکمه

برخی از کاربران معتقد هستند بهاره رهنما به شدت به دنبال عمل های زیبایی است و در سالن های زیبایی رفت و امد فراوانی دارد.

خانم رهنما دو بار ازدواج ناموفق داشته است و این روزها با گربه خانگی اش زندگی میکند که میتواند یکی از نکات خاص و جالب بیوگرافی بهاره رهنما باشد.

بهاره رهنما در این سال ها حواشی زیادی داشته است زندگی بهاره رهنما با پیمان قاسمخانی بعد از مدتی به پایان رسید . بهاره رهنما در ترکیه نیز حواشی زیادی به راه انداخته است . او با انتشار یک فیلم در ترکیه حسابی احساسات مردم ایران را برانگیخت . بهاره رهنما چند ماه گذشته پدرش را از دست داد و داغدار شد او در برنامه شام ایرانی نیز حواشی زیادی داشت و با فلور نظری و مریم امیرجلالی بحث کرد که ویدیویی از او نیز در فضای مجازی وایرال شد . رهنما در زمان زندگی مشترکش با پیمان قاسمخانی نیز حواشی ای داشت او در اکثر فیلم های همسرش ایفای نقش کرده بود

خانواده بهاره رهنما

پدر بهاره رهنما (مرحوم جلال رهنما) تاجر مادر او (پروین قائم مقامی) بازیگر می باشد که در سریال ساختمان پزشکان و … ایفای نقش کرده است. بهاره رهنما فرزند دوم خانواده می باشد و یک خواهر به نام بهانه و یک برادر به نام رهام دارد که رهام و بهانه دوقلو اند.

ماجرای بهاره رهنما و گربه اش دکمه که عاشق هم هستند +عکس

بهاره رهنما را در 2 سالگی به تهران آوردند و با وقوع انقلاب اسلامی در 1357 آنها ایران را ترک کردند و به انگلستان رفتند و بعد از گذشت مدتی دوباره به ایران برگشتند.

 

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

یک نظر

  1. ایییییییییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *