بهرام شکوری کیست بیوگرافی بهرام شکوری و دخترش در اینستاگرام

بهرام شکوری کیست بیوگرافی بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی و دخترش اینستاگرام را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بهرام شکوری کیست بیوگرافی

ایشان رئیس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی ایران میباشد که سالها در زمینه های اقتصادی و اجرای فعالیت داشته است.

نام او زمانی بر سر زبان ها افتاد که شبکه من و تو گزارشی از دختر او در کانادا منتشر کرد و باعث شد حواشی برای آقای شکوری و دختر بوجود آید.

بهرام شکوری کیست بیوگرافی بهرام شکوری و دخترش اینستاگرام

عکس و فیلم دختر اقای بهرام شکوری در کانادا که بدون حجاب بود باعث گردید که آقای شکوری به آن واکنش نشان دهد و بگوید هر کسی که نمیتواند قوانین یک کشور را بپذیرد میتواند از ان کشور مهاجرت کند و دختر من نیز این تصمیم را گرفته و به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

در چند سال اخیر رسانه های معناد تلاش میکنند با نشان دادن این موضو که فرزندان مسئولان در خارج از کشور هستند بگویند ایران جای مناسبی برای زندگی کردن نیست

«آقا زاده» و «آقا زادگی» که این روزها عنوان بهتر «ژن خوب» را پیدا کرده‌اند، از ابتدای دهه هشتاد وارد ادبیات رسانه‌ای ما شدند، زمانی که عده‌ای به سبب منصب و شغل پدرشان به پست و مقام رسیدند و البته این اتفاق رسانه‌ای شد.

این روزها اما بیش از اینکه نام مسئولان در رسانه‌ها منتشر شود، نام فرزاندشان است که مطرح می‌شود و اذهان عمومی را به این سمت می‌برد که کدام یک با رانت دولتی به پست و مقام و ثروت کلان دست پیدا کردند.

بهرام شکوری کیست بیوگرافی بهرام شکوری و دخترش در اینستاگرام

کمپین «فرزندت کجاست؟» در خبر فوری این‌بار در گزارشی مروری داشته به زندگی فرزاندان مقامات دولتی که در خارج از کشور تحصیل و یا زندگی می‌کنند، کشورهای جهان اول که بسیاری از آنها حتی روابط دیپلماتیک و سیاسی با ایران نداشتند اما فرزندان مسئولان عالیرتبه کشور ترجیح می‌دادند آنها را به عنوان محلی برای زندگی و تحصیل و گاهی حتی کسب و کار انتخاب کنند.

بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران است. او که دکترای مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی بین‌ الملل دارد، دیگر سوابق اجرایی وی عبارتند از:

  • مدیرعامل شرکت راهسازی و معدنی مبین
  • رییس هیات مدیره شرکت پیشگامان صنعت سرب و روی مهدی آباد
  • عضو هیات مدیره خانه معدن ایران
  • عضو اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان محصولات معدنی ایران
  • عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

5 نظر

  1. یک اختللس گر که میخواد ما رو ببره بهشت و خودش و دختر برن جهنم در این حد فداکاره !!!!!!!!!!!

  2. کجا.. واقعا درسته برای هر صندلیی که اینا نشستن ۷۳ شهید و یک کربلا دادیم … به قول دکتر انوشه شهدا از حلالشون گذشتن شما از حرامتون نمیخواین بگذرین..من یک پرستارم و خدا میدونه که با چه سختی و مشقتی کادر درمان کار میکنن و اگر به خاطر مردم و کشورم نبود قید این کاررو میزدم مثل خیلی از همکاران که عازم کشورهای اروپایی شدن .. حتی امسال که تورم چند برابر شده افزایش حقوق که اکثر ارگانها اِعمال کردن برای کادر درمان از شهریورماه محاسبه شده یعنی درآمدش در قبال کاری که کادر درمان انجام میدن صفره ولی به عشق وطن و مردم نجیبش پای کار هستن..

  3. این جاش مسیله‌ست که در گفتگو با من و تو میگه من به دخترم افتخار میکنم!….. دختر ترامپ هم اینجوری نمیگرده.

  4. ننگ بر چنین پدر و دختری.نمی دونم دقیقا به چی دخترش افتخار می کنه؟با چه رویی؟به این جور عناصر نباید لحظه‌ای پست و مقام داد.

  5. لعنت خدا بر اینان باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *