بهمن خاوری به جرم آدم ربایی دستگیر شد

بهمن خاوری دوست پسر 29 ساله رومینا اشرفی کیست؟ به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم، بهمن خاوری خواستگار رومینا اشرفی ساعاتی پیش به اتهام آدم‌ربایی و برخی شواهد که حاکی از نقش داشتن در عصبانیت پدر رومینا اشرفی داشت، بازداشت و تحویل مقام قضائی شد.

پیش از این برخی ادعاها به نقل از بستگان رومینا حاکی از این بود که بهمن، پس از اینکه رومینا را به خانه خواهر خود برده و بدون حضور پدر رومینا او را به عقد خود درآورد، تصاویری از خودش و رومینا در فضای مجازی منتشر کرد و پیام‌هایی به پدر رومینا فرستاد و به او گفت که رومینا حالا همسر من است. همین موضوع هم باعث عصبانیت شدید پدر رومینا شد که به قتل منجر شد.

قتل و رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله به دست پدرش این روزها در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است و همه کاربران را به شوک عمیقی فرو برده است

فیلم صبحت های بهمن درباره رابطه اش با رومینا

پدرش به خاطر اینکه من سنی بودم با ازدواج ما مخالت میکرد!!

بهمن خاوری دوست پسر 29 ساله رومینا اشرفی کیست؟

این روزها در فضای مجازی همه صحبت ها درباره رومینا دختر ۱۳ ساله بوده که با پسر 29 ساله فرار کرده و بعد از اینکه پدرش از موضوع باخبر شده با داس سر از تنش جدا کرده است

بهمن خاوری دوست پسر 29 ساله رومینا اشرفی کیست؟+عکس بهمن دوست پسر رومینا

این پسر ۳۵ ساله که با رومینا دوست بوده بهمن خاوری نام دارد که 29 سال سن داشته و اهل بخش حویق از توابع تالش می باشد که حالا نامش بر روی زبان ها افتاده درحالی که شایعه شده این پسر 35 ساله است اما سن وافعی او 29 سال است

بهمن خاوری در صحبت هایش گفته که من رومینا را دوست داشتم و تصمیم داشتیم با یکدیگر ازدواج کنیم و عاشق یکدیگر بودیم و من یک نفر را به خواستگاری این دختر فرستادم تا از پدرش خواستگاری کنم.

اما خانواده رومینا موضوع را به گونه‌ای دیگر بیان کرده‌اند آنها می‌گویند این پسر دخترشان را ربوده و اغفال کرده است در حالی که بهمن خاوری اینگونه نظری ندارد

بهمن میگوید پدرش در پاسگاه حویق از من به جرم آدم‌ربایی شکایت کرد. حتی به من تهمت زد که دخترش را بیهوش کردم و گاو و طلاهایش را هم دزدیدم. وقتی پاسگاه دختر را خواست و او هم به آن‌ها گفت که به خواسته خودش با من آمده است. ولی پدرش بیخیال نشد.

شکایت به جرم آدم ربایی

در آگاهی آستارا هم از من شکایت کرد و چند روز بعد آگاهی با من تماس گرفت. ولی چند نفر از بستگان آمدند و خواستند که ما با هم صیغه کنیم تا ماجرا تمام شود. ولی آن مرد با پلیس هماهنگ کرده بود تا من را دستگیر کنند. موقع بازجویی من گفتم که آن دختر را دوست دارم و اجباری در کار نبوده و دختر هم در بازجویی این حرف‌ها را تایید کرد. یک شب در بازداشتگاه ماندم اما در نهایت تبرئه شدم.»

بهمن خاوری دوست پسر ۳۵ ساله رومینا اشرفی کیست؟

بهمن در هنگام وصف ماجرایی که رخ داده بود، در هیچ کدام از جملاتش از نام رومینا استفاده نکرد. وقتی علت را جویا شدم گفت: «نمی‌تونم اسمش رو بگم، چون اون ناموسم بوده.»

ادعاهای اسفندیار اشرفی درباره گفته های بهمن خاوری

اسفندیار اشرفی، عموی رومینا می‌گوید: اصلا تفاوت مذهبی موضوع مهمی نبوده است و این پسر برادرزاده‌اش را تهدید کرده بود: «این پسر رومینا را با زور و تهدید اینکه او را می‌کشد با خود برد و ۶ روز تمام هم او را نگه داشت. بعد از این موضوع حتی ما خواستیم که بیایند و خواستگاری کنند اما خانواده آن پسر گفتن نه، پسر ما اشتباه کرده است. حتی عاقد آمده بود که عقدشان کند اما آن پسر قصدش چیز دیگری بود.»

بهمن خاوری دوست پسر 29 ساله رومینا اشرفی +اینستاگرام بهمن خاوری

صحبت های خواهر بهمن خاوری درباره ماجرا

خواهر بهمن خاوری که رومینا 6 روز مهمان خانه شان بود گفت: در این چند روز که رومینا در خانه من مهمان بود مثل یک دسته گل از او امانتداری کردم حتی پسر و برادرم بهمن را به خانه دیگران فرستادم تا رومینا در خانه من احساس راحتی و امنیت داشته باشد . رومینا دختر خوب و مهربانی بود و زمانیکه با پدر رومینا در پاسگاه آستارا رو به رو شدم حرف های ناشایستی را چند بار تکرار کرد که مجبور شدم سیلی به گوش پدر رومینا بزنم پدر رومینا در پاسگاه آستارا با نقشه دخترش را به خانه کشاند در حالیکه گفته بود به ازدواج بهمن و رومینا رضایت می دهد که متوجه شدیم رومینا توسط پدرش به قتل رسیده است.

پیج اینستاگرام

نکته عجیب و تاسف بار این است که عده ای سودجو برای به دست آوردن فالوئر اقدام به ساخت پیج های جعلی با نام بهمن خاوری و رومینا اشرفی در اینستاگرام کرده اند!! (واقعا ادم چقد میتونه پست باشه). پیج هایی انبوهی که با نام این دو نفر در اینستاگرام ساخته شده جعلی هستند. (پس الکی نرید فحش بدید)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

4 نظر

  1. یه جا گفتید ۲۹ سال دهره یه جا گفتید ۳۵

  2. خواهر بهمن خوب بود همان سیلی که به پدر رومینا زده قبلش به صورت برادر خودش مینواخت و به او یادآوری میکرد که رسم زن گرفتن اینگونه نیست که دختر بچه ی 13 ساله ی مردم را گول بزنی برداری بیاری خونه یا هر مکان دیگه ای . بهتر بود برادرش را از عواقب چنین رفتارهای غیر عاقلانه ای هشدار میداد … خواهر بهمن خودش شریک این قتل هست .

  3. خواهر بهمن خوب بود همان سیلی که به پدر رومینا زده قبلش به صورت برادر خودش مینواخت و به او یادآوری میکرد که رسم زن گرفتن اینگونه نیست که دختر بچه ی 13 ساله ی مردم را گول بزنی برداری بیاری خونه یا هر مکان دیگه ای . بهتر بود برادرش را از عواقب چنین رفتارهای غیر عاقلانه ای هشدار میداد … خواهر بهمن خودش شریک این قتل هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *