ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان بودجه برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی

ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان بودجه برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی به همراه جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی

دولت مبلغ 8/5 میلیارد تومان بودجه به بنیاد شهید سلیمانی اختصاص خواهد داد که مسئول آن دختر ایشان خانم زینب سلیمانی است

این خبر بازتاب گسترده ای در رسانه های معاند به راه انداخته و در شبکه های ماهواره ای این کار را مورد انتقاد قرار داده اند.

ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی

به گزارش خبرفوری، براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه  میزان اعتبارات دولت به بنیاد شهید و امور ایثارگران ۸ هزار و ۲۳۶ میلیارد و ۶۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پیش‌بینی شده است. این در حالی است که بودجه مصوب بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال گذشته ۶ هزار میلیارد تومان بوده است.

براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه میزان اعتبارات دولت به «ستاد مرکزی راهیان نور کشور» ۱۵ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است. در ردیف توزیع اعتبارات جدول شماره ۱۸ بودجه پیشنهادی دولت برای «مطالبات خانواده معظم شهدا، پاداش پایان خدمت، سایر مطالبات و دیون» مبلغ ۱۵۶ میلیارد تومان پیش بینی شده است

ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی

همچنین برای «قانون خدمات‌رسانی ایثارگران» ۲۲۷ میلیارد تومان، برای «هزینه تحصیلی و آموزشی مصادیق ایثارگری مطرح در تبصره۱۵» مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان و برای «هزینه‌های درمانی مصادیق ایثارگری» ۳۴ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی ماجرای ۸/۵ میلیارد تومان برای بنیاد شهید قاسم سلیمانی

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *