فیلم بوسه مازیار لرستانی و علیرضا پوراستاد در کنسرت
بوسه مازیار لرستانی و علیرضا پوراستاد در کنسرت مورد توجه قرار گرفته است.

فیلم بوسه مازیار لرستانی و علیرضا پوراستاد در کنسرت

فیلم بوسه مازیار لرستانی و علیرضا پوراستاد در کنسرت مورد توجه قرار گرفته است.

مازیار لرستانی در کنسرت روز گذشته علیرضا پوراستاد حضور پیدا کرد که این خواننده از مازیار لرستانی تشکر کرد و از او خواست که بر روی سن بیاید و سپس یکدیگر را ماچ کردند که در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

فیلم بوسه مازیار لرستانی و علیرضا پوراستاد

مجله شبونه – مازیار لرستانی که دو سال است تطبیق جنسیتی انجام داده است همچنان برای کاربران فضای مجازی به خصوص مخاطبان فیلم‌ها و سریال‌های او باورپذیر نبوده است.

بازیگری سال‌ها در نقش زنانه بازی میکرد و حالا به یکباره با هویت و شخصیت مردانه فعالیت کند جالب است بدانید که مازدار لرستانی کارگردان است و برخلاف اینکه بسیاری از کاربران معتقد هستند بعد از تغییر جنسیت از سوی کارگردان‌ها طرد شده است و به او پیشنهاد داده نمی‌شود اما این بازیگر خود می‌تواند اقدام به ساخت فیلم و سریال کند.

مازیار لرستانی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۴۵ در خرم آباد می‌باشد خانواده‌اش در آمریکا زندگی می‌کنند او سال‌هاست که مجرد بوده و ازدواج نکرده است این بازیگر در حال حاضر ۵۸ ساله است و از سال ۱۳۶۴ وارد دنیای بازیگری حرفه‌ای شد مازل لرستانی با فیلم سینمایی لیلی با من است به شهرت رسید

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *