بیماری ارمین زارعی چیست آخرین خبر از وضعیت او در بیمارستان

بیماری ارمین زارعی چیست آخرین خبر از وضعیت او در بیمارستان

بیماری ارمین زارعی چیست

آرمین زارعی خواننده رپ ایرانی روز گذشته در بیمارستان بستری شد علت بیماری او حمله عصبی گزارش شده است گفته میشود که او با کمپانی پخش آهنگایش شرکت محسن رجب‌پور (ترانه شرقی) به مشکل خورده و در چند ماه گذشته حسابی عصبانی شده است و روزهای پر فشار و پر استرسی را طی نموده است.

بیماری ارمین زارعی چیست آخرین خبر از وضعیت او در بیمارستان

آخرین خبر از وضعیت او

در حال حاضر وضعیت آرمین زارعی خوب است و حال عمومی اش مساعد گزارش شده است تصاویری از او در حالی که بر روی ویلچر نشسته است باعث نگرانی هوادارانش شده بود.

این خواننده هفته گذشته در نامه‌ای به دفتر موسیقی ارشاد خواستار ممانعت از هرگونه اقدامی در خصوص قرارداد مورد بحث با شرکت مربوطه شد و مدعی‌ست آن قرارداد از سوی او فسخ شده است.

آرمین زارعی مقلب به آرمین 2 ای‌اف‌ام در 5 اردیبهشت 1365 در تهران در خانواده‌ای بسیار مرفه به دنیا آمد.طی گفته های آشنایان آرمین در سال 1382 زمانی که 17 ساله بود فعالیت خود را در عرصه موسیقی شروع کرد. وی با 4 نفر از دوستان صمیمی‌اش در استدیو های نه چندان معروف شروع به فعالیت کردند.

آرمین همکاری خود را با دوستان دوران دبیرستان خود آغاز کرد و بعد از دبیرستان از آنها جدا شد. نام دوستانش علی، فرهاد، و مهرداد بود که ای‌اف‌ام مخفف نام دوستانش بود. با اینکه از یکدیگر جدا شدند اما آرمین با همین اسم به کار خود ادامه داد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *