بیماری داوود عابدی چیست آیا سکته قلبی کرد؟

بیماری داوود عابدی چیست آیا سکته قلبی کرد؟

بیماری داوود عابدی انقباض دریچه قلب بوده که به همین دلیل در بخش قلب بیمارستان بهمن بستری شده است او همسر المیرا شریفی مقدم بوده که این روزها در تلویزیون به عنوان مجری فعالیت میکند.

داوود عابدی در سال 1401 در حمایت از اعتراضات مهسا امینی از دنیای مجریگری کناره گیری کرد ااما همسرش همچنان در تلویزیون حضور دارد.

بیماری داوود عابدی چیست آیا سکته قلبی کرد؟

داوود عابدی، مجری و گزارشگر ورزشی شبکه خبر سیما که شاید او را بیشتر با برنامه «دوربین خبرساز» به یاد بیاوریم با انتشار یک متن بلندبالا در صفحه اینستاگرام خود از صدا و سیما خداحافظی کرد.

داوود عابدی که سال‌ها شاهد اجراهای پرانرژی او بودیم، دلیل قطع همکاری خود با تلویزیون را «بی روحیه و بی انرژی» بودن در این روزها اعلام کرد و نوشت: «چطور می‌توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین، نقش مجری خوشحال و پر‌انرژی در ورزش را ایفا کرد؟ حداقل اینکه من نمی‌توانم.»

داوود عابدی در تاریخ ۱ تیر ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد و فارغ التحصیل دانشگاه صدا و سیما می باشد. داوود عابدی در رشته روزنامه‌نگاری تحصیل نموده و مدرک خود را از دانشگاه صدا و سیما گرفته است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *