بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی چیست ماجرای عمل باز مغز

بیماری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی لو رفت +آخرین خبر

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی بعد از عمل جراحی مغز به علت عدم عملکرد طبیعی مغز به حال اغما رفت و بعد از مدتی درگذشت این درحالی بود که پزشکان گفته بودن او 5 روز بعد از عمل به هوش می آید اما 17 روز از عمل او گذشت و در نهایت فوت کرد.

بیماری ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

ستاره سعیدی بعد از اینکه تحت عمل جراحی مغز باز قرار گرفت نه تنها بهبود نیافت بلکه مدتی را در کما به سر برد و  به هوش نیامد و این باعث نگرانی خانواده ستاره سعیدی شد  پزشکان گفته اند که ستاره سعیدیبه کما رفته است و باید برایش دعا کنند این خانم قرار بود فقط 5 روز بی هوش باشد اما بیش از 17 روز است که هنوز به هوش نیامد و در نهایت فوت کرد.

آخرین اخبار وضعیت ستاره سعیدی

بیژن مرتضویپس از عمل جراحی همسرش ستاره سعیدی که گفته شد موفقیت آمیز بوده اشک شوق از چشمانش سرازیر شد. ستاره سعیدی به دلیل عارضه مغزی مجبور به عمل شد و این عمل با موفقیت انجام نشد. همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید، بیژن مرتضوی پس از دریافت خبر موفقیت آمیز بودن عمل جراحی همسرش با ابراز خوشحالی و خوشحالی اشک شادی ریخت.

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی چیست ماجرای عمل باز مغز

بیژن مرتضوی می‌گوید که ستاره باید هرچه سریع‌تر تحت عمل جراحی قرار بگیرد اما درباره اینکه چه بیماری دارد توضیحی نداد.

به نظر می‌رسد که ستاره سعیدی دارای یک تومور مغزی بوده که قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

ستاره سعیدی و بیژن مرتضوی چند سال پیش با یکدیگر ازدواج کردند و گفته می‌شود که بیش از ۳۰ سال اختلاف سنی بین آنها وجود دارد.

بیژن مرتضوی چندی پیش به عنوان داور یک مسابقه استعدادیابی خوانندگی در ماهواره حضور پیدا کرده بود.

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی چیست ماجرای عمل باز مغز

این خواننده خود نیز به دلیل بیماری کرونا مدتی در آی سی یو بستری بود و همسرش از مردم خواست که برای سلامتی او دعا کنند حالا بعد از گذشت یک سال همسرش ستاره باید تحت درمان قرار بگیرد.

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

بیژن مرتضوی موسیقی ‌دان، آهنگ‌ ساز، تنظیم ‌کننده، نوازنده ویولن و خواننده سرشناس و معروف اهل ایران می باشد. این هنرمند خوش صدا فعالیت هنری خود را از سال ۱۹۹۰ در سن ۳۲ سالگی آغاز نمود و تا کنون در این عرصه فعالیت دارد. ترانه های بی کلام ایشان ترکیبی از موسیقی پاپ و موسیقی سنتی ایرانی می باشد که چندین بار از طرف سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده‌ است.

علت بیماری همسر بیژن مرتضوی

بیژن مرتضوی چهره سرشناس ایرانی با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود باعث جلب همدردی دوستانش شد. همسر بیژن مرتضوی بیمار شد و در بیمارستان بستری شد و ظاهرا حالش وخیم است. بیزن مرتضوی در ویدیوی خود گریه می کند و از هواداران می خواهد که برای ستاره سعیدی دعا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *