بیوگرافی آبراهام همسر دوم ویدا کیست + ماجرای اختلاف

بیوگرافی آبراهام همسر دوم ویدا کیست + ماجرای اختلاف

بیوگرافی آبراهام همسر دوم ویدا

در بیوگرافی آبراهام امده است او بلاگر است که با ویدا و پیمان آدیداس کلیپ های آموزنده میساختند که متاسفانه سرنوشت عجیبی نسیب این سه نفر شد.

پیمان ادیداس در زمستان سال گذشته بر اثر ایست قلب درگذشت و ویدا که نامزد یا همسر او بود با آبراهام وارد رابطه و ازدواج شد.

بیوگرافی آبراهام همسر دوم ویدا کیست + ماجرای اختلاف

همسر دوم ویدا کیست

آبراهام بلاگر معروف همسر دوم ویدا است او بعد از مرگ پیمان آدیداس با ویدا وارد رابطه شده است که گویا رابطه شان به بیراهه رفته و در نهایت به خودکشی ویدا ختم شد.

بیوگرافی آبراهام همسر دوم ویدا کیست + ماجرای اختلاف

ماجرای خودکشی ویدا

وید ا با شوهر دومش در سفر شمال بودند که اختلاف پیدا می کنند و در همانجا آبراهام از ویدا عذرخواهی می کند و قول می دهد در تهران جبران کند دیشب وقتی سمت تهران حرکت می کنند در مسیر هم بین آنها اختلاف شدید در می گیرد تا جاییکه در همان جاده از هم جدا می شوند و ویدا با تصمیم خطرناکی بعد از رسیدن به خانه اش در شمال تهران سوار بر خودروی تویوتایش به ناصرخسرو می رود و از یک گاریچی می خواهد کمکش کند قرص برنج بخرد تا شوهرش را بترساند وقتی گاریچی با او برای خرید قرص برنج می رود در بازگشت می بیند گاری اش به سرقت رفته است و خواستار خسارت می شود ویدا از او می خواهد همراهش نزد شوهر او در تجریش برود تا به دروغ قرص برنج بخورد و آبراهام را بترساند و بعد پولش را تمام و کمال می گیرد آن دو به در خانه آبراهام می روند که در آنجا ویدا قرص برنج را واقعی می خورد و با حالت تهوع و درد شدید او رابه بیمارستان می رسانند که کار از کار گذشته بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *