بیوگرافی آمنه بارانی بازیگر فیلم به خاطر هانیه +عکس جدید

بیوگرافی آمنه بارانی بازیگر فیلم به خاطر هانیه الان کجاست +عکس جدید

بیوگرافی آمنه بارانی بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه با عکس جدید و سوابق و زندگی شخصی آمنه بارانی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی آمنه بارانی

آمنه بارانی متولد ۱۳۶۵ در شهرستان بوشهر بوده و سابقه بازی در فیلم سینمایی به خاطر هانیه را در کارنامه خود دارد که داستان فیلم درباره محور نقش او می‌باشد.

بیوگرافی آمنه بارانی بازیگر فیلم به خاطر هانیه +عکس جدید

او در عرصه بازیگری فقط در این فیلم بازی کرده است و دیگر در هیچ فیلم و سریالی دیده نشده است.

سوابق

آمنه بارانی در سال ۱۳۷۳ در فیلم به خاطر هانیه به ایفای نقش پرداخت فیلمی که کیومرث پوراحمد کارگردان نامدار کشورمان آن را تولید کرده بود و یکی از فیلم‌های پرفروش به شمار می‌آید.

آمنه بارانی در این فیلم در کنار عباس علیزاده که نقش بشیرو را بر عهده داشت به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی آمنه بارانی بازیگر فیلم به خاطر هانیه +عکس جدید

نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه

هانیه دختر معلولی بوده که فرزند ناخدا بود ناخدا به همراه کشتی که چندین نفر سرنشین داشت به دریا می‌رود و کشتی آنها غرق می‌شود مردم ناخدا را لت مرگ عزیزانشان می‌دانند و به همین دلیل به خانواده آنها حمله می‌کنند هانیه که از نظر حرکتی معلول است ه شدت مورد آزار و اذیت مردم قرار می‌گیرد.

محسن علی‌اکبری که به عنوان مدیرتولید اثر عاشورایی «به ‌خاطر هانیه» در برنامه حاضر شده بود، ضمن قدردانی و تشکر از عوامل برگزاری سوگواره «سینما تکیه» گفت: سینمای ایران هیچ وقت صاحب محفلی این چنینی نبوده و خوشحالم که بنیاد سینمایی فارابی محفل «سینما تکیه» را راه‌اندازی کرده است. امیدوارم این مجلس سال به سال پربارتر شود و هنرمندان ما هم صاحب تکیه‌ای برای عزای سید و سالار شهیدان شوند و با حضور بیشتر هنرمندان در این مراسم در راستای اعتلای بیشتر سینمای عاشورایی و دینی قدم برداریم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *