بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان + علت فوت و عکس و تصاویر

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان + علت فوت و عکس و تصاویر

بیوگرافی آیسا اوجی

آیسا اوجی بازیگر جوان کشورمان متولد 1375 بوده که به علت بیماری مادرزادی قلبی در یکم خرداد 1403 درگذشت او تجربه بازی در تئاتر و چند فیلم کوتاه را داشت.

فیلم کوتاه گاهی انسان توسط محمد تهرانی کارگردانی شده و تهیه کنندگی آن را نوید محمدزاده بر عهده اشت فیلمی که در سال 1401 تولید شد.

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان + علت فوت و عکس و تصاویر

در این فیلم چهره های همچون سجاد اسیوند، آیسا اوجی، علی میرابی، داوود اسیوند، کامران دهقان، امیر اخلاقی و ارشیا ناخد بازی میکردند.

نمایش مسیب یکی از کارهای مهم آیسا اوجی در تئاتر بوده که نقش جالبی را ایفا کرد و توانست نشان بدهد یکی از بازیگران با استعداد است.

علت فوت

آیسا اوجی به علت عارضه‌ قلبی مادرزادی و بروز لخته در مغز درگذشت زنده یاد از دوران کودکی تا به امروز با این بیماری دست و پنجه نرم میکرد و تحت درمان بوده اما در نهایت این بیماری کار خود را کرد و در سن 27 سالگی آیسا اوجی را به کام مرگ کشاند.

ایشان در چند سال گذشته سعی کرده بود که برای درمان بیماری اقدام کند اما هیچ راه درمانی برایش وجود نداشت چرا که او به صورت مادرزادی به این بیماری مبتلا شده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *