بیوگرافی ابراهیم سلجوقی فوتبالیست فرزند سردار سپاه +سوابق

بیوگرافی ابراهیم سلجوقی فوتبالیست فرزند سردار سپاه +سوابق

بیوگرافی ابراهیم سلجوقی

ابراهیم سلجوقی فوتبالیست متولد ۲۲ آبان ۱۳۷۱ در اهواز میباشد ایشان ۳۲ ساله بوده و عضو تیم فوتبال فولاد خوزستان است ابراهیم سلجوقی فرزند سردار لطفعلی سلجوقی معاون منابع انسانی قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران میباشد.

بیوگرافی ابراهیم سلجوقی فوتبالیست فرزند سردار سپاه +سوابق

ابراهیم سلجوقی کیست و اهل کجاست

ابراهیم سلجوقی بازیکن فوتبال است و در تیم فولاد خوزستان بازی میکند و تحربه بازی در لیگ برتر را دارد او  7 سال در تیم فولاد خوزستان عضویت دارد اما تعداد دقایقی کمی را به میدان رفته است.

سوابق

ابراهیم سلجوقی فوتبالش را در دهه هشتاد آغاز کرد و در تیم های پایه فولاد خوزستان سابقه بازی دارد او با تیم بزرگسالان فولاد خوزستان بازی در لیگ برتر را تجربه کرده و چندسالیست در این تیم بازی میکند.

بیوگرافی ابراهیم سلجوقی فوتبالیست فرزند سردار سپاه +سوابق

در سایت باشگاه فولاد خوزستان، آمار بازی این بازیکن ۱۶ دقیقه عنوان شده و در لیگ برتر فصل 1400-1399 یک دقیقه و در جام حذفی فصل 01-1400 به مدت ۱۵ دقیقه برای این بازیکن آمار بازی به ثبت رسیده است. او دو سال است بازی رسمی نکرده اما هنوز هست!

در حالی که سایت باشگاه فولاد پست این بازیکن را مهاجم عنوان کرده، ولی وی در یکی از مصاحبه‌هایش پست خود را مدافع اعلام کرده است.

بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش +عکس

ابراهیم سلجوقی در مصاحبه اش گفته: در این تعطیلات زیر نظر کادرفنی تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و قطعا کار خیلی سختی مقابل پدیده داریم که نشان داده یکی از بهترین تیم های این فصل است. در بازی جام حذفی که مقابل پدیده باختیم به هیچ عنوان حقمان باخت و حذف از رقابت ها نبود چون در اکثر اوقات توپ و مالکیت آن در اختیار ما بود بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما اشتباهات فردی باعث شد بازی را واگذار کنیم. با این حال شناخت خوبی از پدیده داریم و برای برد به میدان می رویم تا ثابت کنیم در جام حذفی با خوش شانسی توانست فولاد را شکست دهد.

فرزند سردار لطفعلی سلجوقی

سردار لطفعلی سلجوقی معاون منابع انسانی قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران است

بیوگرافی ابراهیم سلجوقی فوتبالیست فرزند سردار سپاه +سوابق

عاون نیروی انسانی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با اشاره به اینکه نحوه بکارگیری افراد مستعد مهم است، اظهار کرد: در سال‌های اخیر تعداد زیادی از نخبگان را جذب کردیم و پروژه‌هایی را ارائه کرده اند.

سلجوقی بیان کرد: ما در فاصله‌ای که این افراد طرحشان را مطالعه ارائه می‌دهند به ارزیابی آنان می‌پردازیم و بعد از اتمام طرح در صورتی که تمایل داشته باشند، تحت عنوان نیروی قراردادی و رسمی مشغول به فعالیت می‌شوند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *