بیوگرافی ابوالفضل غلامی (گل منو اذیت نکنید) کیست و اهل کجاست +فیلم

بیوگرافی ابوالفضل غلامی (گل منو اذیت نکنید) کیست و اهل کجاست +فیلم

ابوالفضل غلامی کیست و اهل کجاست

ابوالفضل غلامی یکی از چهرهای اینستاگرامی بوده که با آهنگ “گل منو اذیت نکنید” با گیتارش به شهرت رسید کلیپی از آواز خواندن او در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد.

برخی از کاربران معتقد هستند که ابوالفضل غلامی صدای خوبی دارد اما با توجه به اینکه قواعد خواندن را رعایت نمیکرد و به شدت فالش میخواند دستمایه طنز کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

بیوگرافی ابوالفضل غلامی

ابوالفضل غلامی متولد دهه هشتاد است و با کلیپ آواز خواندن ترانه “گل منو اذیت نکنید” در فضای مجازی معروف شد ابوالفضل از تکنیک خوانندگیرا نمیداند و اگر بتواند در کلاس های آواز شرکت کند قطعا میتواند آینده خوبی داشته باشد.

بیوگرافی ابوالفضل غلامی (گل منو اذیت نکنید) کیست و اهل کجاست +فیلم

ابوالفضل در کلیپ های خود گیتار می زند و آهنگ های خواننده های محبوب را می خواند. سبک خاص او در گیتار زدن و آهنگ خواندن توانست نام او را در میان مردم ایران مشهور کند. این روزها ابوالفضل آهنگ های خواننده های مشهوری مانند امین بانی، محسن یگانه و سایر خواننده های ایران را بازخوانی می کند.

پیح اینستاگرام ابوالفضل غلامی

اگر علاقمند هستید کارهای ابوالفضل را دنبال کنید میتوانید با آیدی abolfazlgholami9077 این چهره را دنبال کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *